Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A2-t vennék. Tényleg nem...

Audi A2-t vennék. Tényleg nem érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
Tetszik benne, hogy nem rohad, nekem a küllemével sincs bajom. Az 1.4 75 lovas benzines motor meg állítólag megbízható is.
2021. okt. 29. 01:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nem tetszik valamiért kifejezetten ez, akkor egy 4-es Golffal jobban jársz. Technikailag sok bennük a közös dolog, cserébe olcsóbb hozzá az alkatrész simán mert nem két karika hanem a VW embléma van rajta.
2021. okt. 29. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meme wagon
2021. okt. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi köze van a 4es Golfnak az A2-höz, mint nekem. Igen, az 1 4-es motor ugyanaz, de jb ennyi.

Az A2 igazi kuriózum, elég egyedi megoldásokkal. Ami az előnye, az a hátránya is: full alu kasztni, nagyom könnyü, soha nem fog elrozsdázni. De városi autóként ha meghúzod, és javítani kell az elemeket, felér egy gazdasági totálkárral. Mert az alu elemeket nem úgy lehet szerelni, mint a klasszikus lemezt.

Én mindenesetre ajánlom, az ára eléggé mélyponton van, tehát olcsó. Cserében kapsz egy nagyon masszív, minőségi takarékos kisautót. Persze a bumfordi formája vagy nagyon bejön valakinek, vagy mégtöbbek szerint nagyon csúnya, de ízlések, ezt nem kevered össze semmivel az utcán :)

2021. okt. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia Audi A3 8l 1.9 TDI ajánlanék
2021. okt. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom amit a 3-as ír, ha kifejezetten tetszik ez a forma nem rossz autó! Egyik kollégámnak volt, nem volt egy problémás autó!


Nekem speciel nem jön be a külseje, de szeretem az olyan bátor embereket akik szeretnek valamilyen szinten különcök lenni, ebből biztosan nem sok jön veled szembe!


Én is ritka autóval járok!

2021. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megosztó verda az A2, nekem is nagyon tetszik, de nem nagyon van olyan, aki csak úgy elvan vele. Vagy utálod, vagy szereted.


Megbízhatóságra egészen jó. Alumínium nagyrészt, ami ugyan a téveszmékkel ellentétben tud rohadni(!), de messze nem olyan könnyen, ez egy ilyen korú autónál nagy előny. Kevésbé nagy előny, hogy alumínium elemeket javítani is necces, úgyhogy ha koccansz, akkor leginkább csere van, ami meg - mivel nem egy gyakori típus - nem biztos hogy könnyű, az meg biztos, hogy drágább, mintha egy Golf vagy Polo elemet keresnél. Úgyhogy inkább ne balesetezz vele, ne legyen sehol javítva vagy megtörve-meghorpasztva (ott tud rohadni), és ne rohadjon. :)


Az 1.4 75hp motor egy VW Polo 9N formájában volt nálunk több mint 10 évig. Olajfogyasztásra hajlamos, mint mindegyik akkori VW benzinmotor, a hangja is elég ronda a legtöbbnek hidegindításkor, de ezen kívül valóban jól működnek, tartós technika - persze azért 250-300 ezret futott példánynál ezt nem garantálnám, érdemes 200 alatt futott, jól tartott példányt keresni, amiben még van néhány szép év.

2021. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!