Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autótakaró ponyvát...

Kisgöncöl kérdése:

Milyen autótakaró ponyvát vegyek? (Mazda 3 hatchback, 2004)

Figyelt kérdés

Mennyiért érdemes, hol találok normálisat?

Nektek milyen van, hol vettétek, mennyire vált be?


Köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 29. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem használnék ponyvát.

Kaptam egyet ajándékba, délután levételkor is tocsogott alatta a hajnali pára.

2021. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kellene, mert a macskák az autón mászkálnak és már csúnyán összekarmolták, ahogy csúsznak rajta le...
2021. okt. 29. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az egy örök küzdelem, de ponyvát akkor sem ajánlok.
2021. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Az nyest lesz, arra meg ott van a palackos trükk.
2021. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Buf ***** válasza:
55%
Amikor piszkos az autód és ráhúzod a ponyvát a rajta lévő homokkal karcolod majd össze, 2-3 betakarás után úgy fog kinézni mint ha egy falka macska rohant volna át rajta. Nem rossz a ponyva csak nem arra van kitalálva hogy minden nap fel le húzd. Inkább rakj egy marék kutyaszőrt a lökhárítóba azt a nyest sem szereti
2021. okt. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztosan macska volt, saját szemeddel láttad? Csak mert a macskára ez a csúszkálás nem jellemző, a nyesteknél viszont annál inkább!


Az alap dolog, hogy vizes, vagy koszos autóra nem rakunk ponyvát! Akkor sem, ha csak poros.

Nekem kb 9-10 éve volt az akkori nem naponta használt autóm ponyva alatt, amíg nem volt garázsom. Ez kb bő fél éves időszak volt. A károgók okoskodásai ellenére se nem rohadt szét az autó, se nem karcolódott össze. Ehhez természetesen kell, hogy az ember ne ész nélkül használja.

Többféle típust vettem. Drágát és olcsó áruházit is. A legtöbb kipróbálás után az első eső alkalmával ment vissza a boltba, ugyanis volt olyan típus, nem is olcsó, ami konkrétan átázott. Végül számomra meglepő módon az egyik legolcsóbb típus vált be. Talán Auchanban vettem. Fogalmam sincs árulják-e még ezt a típust. Volt talán 5eFt. Belül puha az anyaga, kívül vízhatlan, voltak rajta rögzítőpántok és kicsire össze lehetett hajtogatni.

Arra a fél évre nekem tökéletes volt, semmi hátrányát nem tapasztaltam.

2021. okt. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Sose tennék rá takaró ponyvát mert többet ártasz vele mintha nem lenne.
2021. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Biztosan macska, mert a mi 4 macskánk járkál az autón és a körmeivel csúsznak rajta végig.

Igen, szoktam látni, tehát tudom, hogy a mi macskáink azok.

2021. okt. 30. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!