Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennyitől ugye nem leszek rákos?

Ennyitől ugye nem leszek rákos?

Figyelt kérdés

Tönkrement a kipufogó rendszer a kocsimon. A hátsó dob egy az egyben lejött, több helyen meg van repedve a cső és szagról ítélve lehet hogy a katalizátorral is gondok vannak. 9-ére kaptam időpontot a szerelőhöz, akkor teljesen új rendszert kap de addig is így kell vele járnom..

Nagyon félek a ráktól és amikor vezetem a kocsit iszonyú bűz van bent, ilyen fojtó édeskés szúrós szagú füst vagy üzemanyag szag szóval borzalmas..


Ha 9- edikéig így megyek a kocsimmal napi több órát ugye attól nem fogok rákot kapni?


Fiatal 25 éves nő vagyok, nem dohányzom stb..



2021. okt. 30. 17:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem teszel jót vele ha belélegzed azt a sok káros anyagot.
2021. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Koaxk Ábel ***** válasza:
94%

Elég kicsi az esély rá, hogy ettől leszel rákos, de hogy nem egészséges az fix! Ha ennyire durva szag van az utastérben az nyilván káros rád nézve!


Ha nem tudod nélkülözni a kocsit legalább az ablakokat engedd le, tudom ez hülyén hangzik főleg télen, de nincs jobb ötletem.

2021. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
le engedem mindenképp. remélem nem leszek rákos, az kéne még csak
2021. okt. 30. 17:48
 4/22 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nyugi ennyitől biztosan nem leszel, de nem tudod nélkülözni a kocsit addig?


Vagy bérelni addig valamit?

2021. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem
2021. okt. 30. 18:03
 6/22 Koaxk Ábel ***** válasza:
Akkor türelem, nem tudok mit mondani! Meg amit fentebb írtam, hogy jó szellőztetés kb ennyit tudsz tenni!
2021. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Jajj...
2021. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
??
2021. okt. 30. 18:16
 9/22 anonim ***** válasza:
95%

nem leszel rákos, viszont a kipuffogógáztól eszméletedet veszítheted, de ha nem, akkor is csökkenti az éberséget. Tehát balesetveszélyes.

Járjál busszal...

2021. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
inkább majd lenyitom az ablakot. a buszon meg covidos lehetek, én nem vagyok és nem is leszek beoltva soha..
2021. okt. 30. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!