Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tanácsolsz, adjam el,...

Mit tanácsolsz, adjam el, kell valakinek így? Vagy javítassam meg?

Figyelt kérdés

Van egy 2004 évjáratú francia kisautóm, amit használtan vásároltam egy kereskedőtől 4 éve 300 ezer forintért. Ezalatt tettem bele kb. 40 ezer kilométert, csak és kizárólag a városban használtam Budapesten kisebb távokra.

Nagyon kis fapados, nincs benne se légkondi, se szervokormány, se központi zár, rádió se semmi ami "luxus" :D

Lejárt a forgalmija, lemondtam a biztosítást (most volt az évforduló), nem volt olajcserén/egyéb műszaki ellenőrzésen 2 éve... Ezen kívül nyári gumi van rajta, ami nagyon vacak, többször mind a 4 szöget kapott amit akkor megjavítattam, de ereszt elöl-hátul 1-1. Illetve több helyen meg is húztam, behorpadt a kasznija, tehát nem túl esztétikus.



Most nem tudom mit csináljak. Nagyon fapados, és 2022-ben ez már nem a legjobb, enyhén szólva sem komfortos..

Csináltasam meg, vagy válljak meg tőle? De ha eladom, ki veszi meg? Így a semmi nélkül.. ?

Közben azt is tudom (már így tapasztalatból), hogy ha másik autót veszek, ott is jönnek majd ezek a költségek (biztosítás, biztos kell majd javítani stb.) de mégis szebb, jobb lesz.


Mit gondoltok?


2021. nov. 1. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a bontó fogja csak átvenni
2021. nov. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Biztosításnál a kötbérnek nézz azért utána, milyen esetben kell fizetni. Talán lesz itt válaszoló, aki tudja pontosan. Nehogy a biztosító egy csomó pénzt kifizettessen veled!

Másrészt a lényegről, a motorjáról nem írtál semmit. Milyen állapotban van a motor?

Ha az elviselhető, nem rángat, nem hengerfejes, indul rendesen, szép hangja van, akkor eladnám. Még az is lehet, hogy annyiért el tudnád adni, amennyiért vetted!

2021. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól mert lejárt a forglmi még a biztosítást fizetni kell rá.

Kikell vonatni a forgalomból.

2021. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd bontóba vagy add el 50ezerért. Igazából mindegy, 4év alatt szerintem megszolgálta az árát.
2021. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!