Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogó dob csere, hogyan?

Kipufogó dob csere, hogyan?

Figyelt kérdés
Ford fusion 1,4 benzines a 2002-2008 ig gyártott típus, nézegettem alkatrészeket ahol külön külön vannak a kipufogó részek, dob, cső rész, flexis rész, ami nekem jó is lenne mert csak a dobbal van a baj, viszont a kocsi alánézve a dob egybe van a kipufogó csővel. Kérdésem az lenne hogy hogy lehet csak a dobot cserélni? El kell vágni és ráheggeszteni vagy valahogy rögzíteni, vagy ilyen nem lehet csak a dobot cserélni, keressek egybe alkatrészt?

2021. nov. 4. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is most lyukas a dob, ezért nézegettem a neten utánpótlást és mindenhol csővel együtt adják. Bontottat vettél/ veszel?
2021. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Többnyire csővel együtt adják e lehet csak dobot is venni de ez annyira nem jellemző. Egyébként régit le kell vágni és az újat felhegeszteni. Persze létezik toldó cső amivel fel lehet csavarozni de az annyira nem tartós hosszútávon plusz műszakin sem fog így átmenni mert nem stabil.
2021. nov. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nen vettem még, utángyártottakat néztem kovacsauto, unix, bardi stb....
2021. nov. 4. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem csővel együtt van, és heggesztett, akkor egyszerűen le kell vágni a csövet és megfelelő bilincsekkel az új dobhoz erősíteni
2021. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!