Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szélvédő belső párásodás...

Szélvédő belső párásodás ellen mit lehet tenni eső esetén?

Figyelt kérdés
hazafele bepárásodott minden ablak és hátul nehézkes letörölni útközben.
2021. nov. 4. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#8


Nem kötekedni akarok,de ha ez így működik nálad,akkor a szűröd már csereérett.Mivel annyira tele van,hogy használatakor nem jut elég levegő az utastérbe,és nem tudja kernigetni a be nem jutott levegőt a rendszer.

Cseréld ki zsír újra,és ne vedd ki.Csodát fogsz látni.

Én egyébként minden évbe cserélem a pollenszűrőt olajcserêvel egybekötve.Januárban esedékes.

2021. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
csere utan is parasodott anno... de oke kosz
2021. nov. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert nyilván xarasig van kosszal az egész szellőztető rendszered..
2021. nov. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is klíma a megoldás, azért párásodik, mert víz van az autón belül. Lehet beázás, nedves szőnyegek, ruházat, vagy akár be is lehet lehelni vagy izzadni, ha sokan ültök bent.


Ha nincs klíma, fújni kell a hideg levegőt az ablakra, és résnyire lehúzhatod az ablakot is.


Ami még szokott segíteni, hogy szilikát, szilikon gyöngyös macskaalmot kell venni, és zokniba bekötni, betenni párat az ülések alá, ajtókba esetleg.

Extrém vízmegkötő képessége van, a párát is szívja.


A párásodás elleni spray semmit nem ér.


Nekem ezek a tapasztalataim.

2021. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az a gond, azt vettem észre hogy megkülönböztetik az embereket a szolgáltatók, mégpedig autóik alapján.


Kértem volna anno időpontot teljes klímatisztításra, feltöltésre stb., első kérdés milyen autó? Nem mindegy? Mondom milyen, hááát ekkorra meg akkora van időpont de még érdeklődjek inkább.


Hívom a takarítócéget más esetben, mondom kisautót takarításra kérnék időpontot, igen és milyen autó ez (már a hangsúly is, mi a xart akarok én ott egy kis városi gyösszel), mondom milyen, mondja hogy hát most be vannak táblázva csak majd vagy hónap múlva tudna időpontot. Én meg higgyem is el...


Bezzeg azt mondtam volna hogy M3 BWM, X6 BMW, vagy akármilyen újabb vagy épp presztízsértékű autó, egyből lett volna időpont... hát baxxák meg.


Na ezért poros a kocsi klímája még mindig. Nem fogok könyörögni hogy ugyan vállalják már el, még fizetnék is érte.

2021. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!