Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha rosszul vezetek hogy...

Ha rosszul vezetek hogy lehetnék jobb?

Figyelt kérdés
Hetente 1x van órám, de hiába próbálkozom, az oktatóm sokszor üvölt és az óra végén úgy minősít hogy teljesen elveszi a maradék kedvem is. Konkrétan semmi sikerélményem sincs, kedvem sincs igazán, az autóban már sokszor félek. Az oktatóm azt mondja hogy ez jó 100 óra lesz mire megtanulok de lehet akkor sem leszek elég jó. Szerintetek hagyjam inkább a francba vagy megéri ebbe pénzt és energiát ölnöm?

2021. nov. 8. 16:13
1 2
 11/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szerintem is válts oktatót!


Nekem is egy vén hülye volt az oktatóm, teljesen elvette a kedvem állandóan üvöltött, meg ledegradált, ha apámék nem presszionálnak tuti feladom. Nagy hiba lett volna, valahogy vért izzadva átmentem, azóta többszázezer kilométert levezettem és hálás vagyok, hogy végül sikerült!


Ne egy idegbeteg idióta tántorítson el a célodtól!


Nekem olyanokat csinált az oktatóm, hogy rámüvölt vezetés közben, hogy csukjam be a szemem, mondom neki vezetek. Ne vitatkozzak csukjam be, becsuktam, eltelt 2-3 másodperc mondja nyissam ki! Kérdezem tőle ez mi volt! Azt mondja ez volt az éjszakai vezetés! Szerinted?

2021. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!