Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetnék LOL-ban jobb?

Hogy lehetnék LOL-ban jobb?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek, hogy jobb legyek, de egyszerűen nem megy. Bármit próbálok, nem tudok ügyesebb lenni. Level 63-as vagyok, és úgy érzem magam, mintha most kezdtem volna. Mindig engem ölnek meg, nálam alacsonyabb szintűek simán jobbak nálam, és nagyon rossz, hogy minden meccs végén én vagyok a legutolsó, én halok meg a legtöbbször stb.

Mások meg hogy olyan OP-k, hogy két mp. alatt képesek kinyírni egy ellenséget... nem értem... csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy mi... Hogy lehetnék én is olyan OP, mint kb. mindenki más?



2021. okt. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Persze, gyakorlásnak hívják, napi minimum 4-6 óra. Van külön gyakorló pálya is.

Utána ott van az irányítás, mennyire pontosan tudod rávinni az egeret a kívánt helyre, osu! vagy hasonló klikkelő játék, 2 óra gyakorlás mielőtt elindítod a LoL-t.

Utána érdemes specializálódni, milyen posztra akarsz menni, oda 3-4 karaktert kiválasztani és orrba-szájba azzal gyakorolni.


Régebben volt bajnokságon Garen top, pickeltek ellene counter-t, ami elvileg veri, hát Garen simán hozta a top lane-t és megmondta az esportoló hogy 10 ezer+ meccset játszott garennel, szóval nem sokat ér a simán counter pick. Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.

2021. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Fel is tudod venni a videóidat, visszanézni ki merre megy, mit csinál, abból is lehet tanulni.

Ott vannak a tipikus tippek és trükkök videók neten, pl youtube-on, onnan is lehet ötleteket nézni mit hogyan kéne csinálod, de ez is csak úgy működik ha utána gyakorlod, újra és újra és újra, ha kell 1000 alkalommal vagy többször.

2021. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
78%

biztos kepessegeid szintje vagy felszereleseid szintje alacsony

mas mmo knal is ezekrenis figyelni kell

talan ennel nem?

2021. okt. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lvl 63? Akkor még bronzeban stuckoltam xddd. Hagy időt magadnak, gyakorolgass, de ne feszülj rá a játékra hiszen nem azért van, hogy ráfeszülj. Miután dark soulsban elvesztettem 1M soult mert tartogattam king vendrick kardjára, azóta nem csesztem fel magam játékon. Ez a trauma sokat segített xddd. A lényeg, hogy ne félj próbálgatni/kísérletezni(azért ne rankeden), mert külömben nem fogod megtapasztalni semelyik hős határait ami egy ekkonál, vagy egy katanal irtó fontos. De azért az értelmes kereteken belül. Pl. Eclipse a meta most zeden de én nem bírtam vele jól játszani viszont a duskblade-vel annál inkább. Youtube videók sokat segítenek, még ha a "10 challenger" tippből csak 1 ragad meg akkor is. 120 szintig yasuo/kata korszakom volt és nem tetszett, hogy másnak mennek ezek a menő champek de nekem nem. Lementem adc MF, jihn, ashe és most lvl 190-en plat promokat játszok, remélem sikerülnek!
2021. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!