Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem egy új autót, állandóan...

Vettem egy új autót, állandóan sípol meg hibaüzenetek ír ki, meg az egész kocsi használhatatlan, ez normális?

Figyelt kérdés

Pl. megyek tök nyugodtan az üres M5-ösön aztán hirtelen vadul sípolni az autó meg kiírja hogy "hill holder disabled", mégis mi a fenének kéne 130-as alföldi terepen éppen a hill holderem? És miért kapcsolja ki hirtelen? Aztán ugyanúgy sípol csak ilyen rövidítéseket ír ki amikről fogalmam sincs hogy micsodák, meg hogy nézzem meg a használati utasítást.

Az automata követő fényszórót is kikapcsoltam, mert összevissza világít, amikor nem kéne a szembejövőt vakítja el (vadul villogatnak), ahova meg kéne világítani oda meg nem világít.


2021. nov. 9. 16:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
75%
Akkor írd meg privátba. Egyébként mivel ennyire titkolózol tuti valami BMW, Merci, stb... típusú kocsiról van szó.
2021. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Na ezért kéne inkább fapados megbízható benzinest venni. Hiába csili-vili szuper modern ha mégis százféle baj van vele...
2021. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem mindegy milyen autó , ez így hibás termék . videó a hibákról ha sokat szarakodnak akkor feljelenteni őket
2021. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

természetesen nem normális a jelenség

garanciális időszakban vagy, vigyed vissza és csinálják meg

2021. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha új autó, akkor feltételezem van rá gyári garancia. Vidd be bármelyik márkaszervizbe!
2021. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy valami sebesség korlátnál csipog?

Én beállítottam hogy 60 km/h nál csipogjon, nehogy gyorsan hajtsak.

2021. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!