Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2001 es Skoda octávia...

Van egy 2001 es Skoda octávia a birtokomban aminek van egy olyan tulajdonsága amit nem látok leírva sehol sem ennek a megnevezésére lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Tehát amikor bezárom az ajtókat és esetleg nincs felhúzva az ablak az automatikusan felhúzódik. Nem igen találkoztam még ilyennel más tipusú gépjárműnél próbáltam rákeresni de nem adott ki értékelhető választ. Hogyan nevezik ezt? Ill. Mennyire gyakori az ilyen a gépjármüvekben?
2021. nov. 14. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában a reteszelést követően a távirányító zárás gombját hosszasan kell lenyomva tartani és akkor az összes ablak, ami elektromos és leengedve van, azt felhúzza. Nyitást követően pont fordítva működik: a nyitó gombot kell folyamatosan és hosszan lenyomva tartani.


Ezt a funkciót a 20 évvel ezelőtti autók még nem tudták.

2021. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szükséges hosszan megnyomni a zárással automatikusan elindul az ablak is de köszönöm a válaszod ment a zöld kéz
2021. nov. 14. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Viszont az 1# utolsó mondata igaz. És már (ha ezt a fél hónapot nem számoljuk) 21 éve még ilyen a több 10-100 milliós kocsikon talán de csak talán volt nemhogy egy skodán. Vagy nagyon elnézted az évjáratot vagy kamu kérdés.
2021. dec. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Nemtudom hogy utólagosan beszerelt technológiáról van-e szó mindenesetre garantálhatom hogy a gyakorlatban így megy végbe énis meglepődtem elsőnek egyépként minden kérhető extra benne van amit akkor árultak hogy ez is ilyen-e vagy sem az már más kérdés de van hogy praktikus
2021. dec. 18. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor valszeg az előző tulaj rakatta bele (gondolom használtan vetted ha már úgy írtad a kérdést hogy került a birtokomba) utána néztem kicsit tényleg lehet benne olyan mert úgy kb akkor hozták be ezt.


Azt hogy hogy nevezik azt most én meg nem mondom de megnézem hátha találok valamit a google 2.oldalán (mert ugye oda már senki nem megy)

2021. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen használtan vettem ugyanakkor nemtudtam megfogalmazni a rendszer egészét olyan mértékben hogy az megfelelő találatot biztosítson így esélyem se lett volna a második oldal megtekintésére
2021. dec. 18. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
6# esetleg ha tudod kérdezd meg az előző tuljat biztos tudja
2021. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 jó lenne legalább alaposabb élettörténetet kapnék hozzá hogy könyebb legyen javítás rangsorolás téren

De autókereskedésben vettem újba számolták be papírjain és az azon megjelölt információkon meg netes lekérdezésen kívül csak találgatni lehet.

Meg sajnos ritka az a fajta eladó aki tájékoztat a nemrégiben cserélt/jelenleg függőben levő/hamarosan esedékes lessz dolgokról

2021. dec. 22. 04:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!