Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a legjobb,...

Szerintetek melyik a legjobb, vagy egy szinten vannak?

Figyelt kérdés
Audi mercedes vagy bmw? Én mind a hármat szeretem de kíváncsi vagyok rátok is. :)

2021. nov. 17. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Audi
Merci
Bmw
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Az úja kocsik között amiket kiadnak ezen 3 gyártótól egyik sem tetszik, mind okádék.


Ha a régieket nézem, talán a BMW

2021. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egy szint, csak mindegyiknek van egy márkára jellemző stílusa.

Mercedes: klasszikus elegancia

BMW: sportos, vagány

AUDI: ennek szerintem még nem annyira kialakult a márkajellege, mert az elmúlt pár évtizedben lett azonos szintű márka a másik kettővel.

A fenti három mellé a Volvo-t is odatenném, mert azonos szinten van velük: a biztonság minden előtt és a szabadidős cél a fő márkajegyei, és a Skandináv egyszerűség

2021. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy a kettes mondja. Mindegyiknek megvannak a maga jellegzetességei.
2021. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdés amit senki sem tett még fel, és persze sosem lett belőle kommentháború sem.
2021. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
#4 Lesz itt még háború, főleg ha ide találnak a japánautó-fanok😁
2021. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az újak közül egyik sem tetszik, a régiek sokkal szebbek voltak :)
2021. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
86%

Igazából ez egy nehéz kérdés!


Attól függ, hogy te mit keresel egy prémium autóban?


Én a listádból a Mercedesre szavaztam!


Noha nekem soha sem volt Mercedesem apámét vezettem, nagyon sokat, az egy W204 220CDI! Ha a prémium jut eszembe, valahogy ez a Mercedes adja azt ami egy átlag ember fejében is megfordulhat, kényelem, elegancia, stb... ebben a Mercedes magasan a legjobb! Pedig én csak a C osztályt tapasztaltam.


Viszont ebben a szegmensben van összehasonlítási alapom mert volt E90 320D-m BMW-m ami a C Mercihez képest igen puritán, de tök más élményt ad, az vezetési élményben köröket ver ebben a kategóriában a Mercedesre, cserébe nem igazán érzed a prémium feelinget beltérben.


Volt Audi A3-som is 2.0PDTDI is, az valahol a köztes állapot, a BMW-nél nagyobb a prémium érzet beltérre, és valahol a BMW és Mercedes közé helyezném a vezetési élmény faktorban!

2021. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!