Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy órát venni...

Szeretnék egy órát venni futáshoz, időt állót, tehát nem a legolcsóbbat! Havi szinten kb 50 km-t futok! Szerintetek mekyik erre a legjobb futóóra ?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy órát venni futáshoz, időt állót, tehát nem a legolcsóbbat! Havi szinten kb 50 km-t futok! Doki annyit mondott h futasnal a pulzust egy bizonyos szint felett kell tartani, ezt jó lenne figyelni! Max 80-100 ezer ft van rá!
2021. szept. 10. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Garmint használ minden ismerősöm. De ha csak a pulzusmérés kell, arra elég egy Xiaomi vagy egyéb "okos" karperec is.
2021. szept. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pontos távmérés, gps, legalább 5-7 nap üzemidő. Konkrét típusok esetleg ? Polar m430at mondta egy ismerős.
2021. szept. 10. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok még, csak a többiek. Változó, pénztárca függő, hogy kinek melyik van belőle, de mind azt mondta, hogy Garmint vegyek, mert nagyon jó szoftveres kiértékelést ad ingyen is és össze lehet mindent mindennel párosítani. Főnökömnek forgalom érzékelős lámpája is van mellé, rezeg az óra és a Garmin bringás navigáció, ha mögötte kocsi jön.. mutattak valami energiaszint jelzőt is, hogy milyen jól mutatja a valós életkedvet, hogy motivál mikor jelez, hogy menjen ki a szabadba futni.
2021. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem M430 van, elégedett vagyok vele, csak túránál keveslem az üzemidejét. Tudom ajánlani. Ha nem Polar, akkor Garmin, Suunto vagy esetleg Coros, a többi kockazatos, a Xiaomi Amazfit sorozata például kimondottan hulladék.
2021. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!