Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik tipusú új autót javasol...

B:Jones kérdése:

Melyik tipusú új autót javasoljátok?

Figyelt kérdés

Új autót szeretnék vásárolni. Jelenleg egy 10 éves 1.4-es Kia ceed-em van

Sok tesztet leírást végignéztem a neten és ezek a befutók:


-4 ajtós Honda civic 1.5 VTEC TURBO

-Ssangjong Korando 1.5 turbo

-Nissan qashqai

-Ford focus connected 1.5

-Opel astra 5 ajtós


A keret 9 millió Ft.



2021. nov. 17. 23:05
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
14%
Szerintem az uj Renault Clio is jo.
2021. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
honda
2021. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mi a baj az új Kia Ceeddel?
2021. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

1-es.

Nem tudom, kicsit tartok a francia kocsiktól, a szomszéd új peugeotja az első évben majdnem többet volt szervízben mint otthon :)

Jó ez mondjuk leht csak pech volt...

2021. nov. 17. 23:15
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
#4 Akkor az Opelt és a Nissant már ki is lőheted, ugyanis a Nissan és a Renault már egy konszernbe tartozik és rengeteg "francia" alkatrészt tartalmaz. Ahogy az Opelt is megvette a Peugeot és az új Opelek már mind Peugeot alapokra épülnek. Minden autónak a világ különböző pontjain készülnek az alkatrészei és rengeteg féle technikát vesznek át más gyártótóktól. Nincs már olyan hogy német, francia, japán autó, maximum a jel az elején.
2021. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Honda.
2021. nov. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

"Akkor az Opelt és a Nissant már ki is lőheted, ugyanis a Nissan és a Renault már egy konszernbe tartozik és rengeteg "francia" alkatrészt tartalmaz."


Opel Astráról volt szó. Tudtommal a francia alapokon készülő L Astrából még csak prototípusok vannak. Még nem is rendelhető. Jövőre kezdődik a sorozatgyártás. A jelenleg kapható K Astrákhoz meg semmi közük a franciáknak. Egy deka francia alkatrész nincs benne. Teljes egészében GM termék. Csak azért mert a gyártás alatt megváltozott a tulajdonos neve, nem tervezték újra az egész autót, nem dobták a kukába a gyártósort és nem rúgták ki a munkásokat. A PSA (Stellantis) a mai napig súlyos jogdíjakat fizet a GM-nek, minden K Astrába kerülő utolsó csavar után.

2021. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mire hasznalnad?


Amugy hasonlo kategoriaban en inkabb a kia ceed/hyundai i30 vonalon mozognek.

2021. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem az új faceliftes Ceed kifejezetten csinos lett. Ha kell egy kicsit különlegesebb forma akkor meg Proceed, az is belefér 9-be. Korrekt autók ezek, biztosan hamarabb választanám mint az Opelt vagy a Fordot.
2021. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Szerintem maradnék a Kia / Hyundai duónál. Még szívómotorosat is ki lehet fogni belőlük (újonnan már talán nem, 1-2 évesen igen), és a 10 évvel ezelőttihez, de még az Mk2-höz (nekem az volt cégesnek, most az új van) képest is nagyon sokat fejlődtek.
2021. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!