Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 49 litert tankoltam a névleges...

49 litert tankoltam a névlegesen 45 literes tankba. A lámpa kigyulladása után 5-6 km-t mentem. Hol jelezhetem a gyanúmat, hogy trükköznek a kúttal?

Figyelt kérdés

#benzinkút #benzinkút csalás #üzemanyag csalás #benzin mérés
2021. nov. 18. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

#10 Nem is az a baj, hogy újdonság, hiszen mindenkinek meg kell ezt tanulnia egyszer, nem tegyél úgy, mi that te ezzel a tudással születtél volna.

A baj az, hogy ahelyett, hogy megkérdezné, hogy miért lehetséges ez, rögtön elkezd hőbörögni és a kutat gyanúsítgatni. Gondold el, ha nem ide jön először, hanem rögtön jelenteni az illetékeseknél. Ok nélkül, szimplán azért mert kissé gyenge mentálisan. Na ez a baj.

2021. nov. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%

11. Te aztán tudsz !

Először a válaszolót akarod lehúzni , aztán meg a kérdezőt gyenge mentálisnak titulálod.

2021. nov. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
#12 És mindkettőhöz tartom magam. Hülye kérdésre hülye válasz, zsák megtalálta a foltját.
2021. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11-es:

És mi lett volna, ha jelentem az illetékeseknek? Kimennek, megnézik, megállapítják, hogy minden rendben. Ezt egyébként is megteszik időnként.

Nem akadályozzák a munkájukat a szükségesnél tovább, nem keltik a rossz hírüket.

2021. nov. 21. 18:55
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akik kimennek ellenörozni soron kivül, azok használnak fel egy csomó pénzt, jó sok idejük elmegy egy fölösleges bejelentés miatt - szóval elég sok kárt okozol vele.
2021. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!