Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga előtt állok...

Forgalmi vizsga előtt állok és azt akarom megtudni azoktól akik a 13. Kerületben vizsgáztak ,hogy nektek elsőre meglett vagy buktatok? Valami tippet irnátok légyszives?

Figyelt kérdés
Természetesen izgulok mert szánalmasan már egyszer buktam és sajnos az elején. Így nem tudtam megtapasztalni,hogy milyen is valójában a vizsga. 36 órám van most és amikor menni fogok kb akkor lesz 40.

2021. nov. 21. 17:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A vizsga ugyanolyan, mint a tanórák. A tippem az, hogy ne hibázz.


Ennél többet nem lehet elmondani. Ez autóvezetés. Adottak a szabályok, betartod őket és átmész. Nincs semmilyen tipp vagy trükk, illetve mások tapasztalata is teljesen jelentéktelen számodra.

2021. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Deák legyen nálad, az a biztos.
2021. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az is egy megoldás de oktatom nagyon ,, tisztességes " és nem hiszem hogy megengedné mert mondta hogy van egy diákja aki 100+ órája vezet nála. Ebből nekem az jött le hogy nem lehet fizetni
2021. nov. 22. 18:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem az oktatónak kell a deák...
2021. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg szokj hozzá, lehet h 2x 3x is megbuktatnak, az mind plusz pénz az oktatódnak meg a VB-nek. Ha meg ennyire dicsekszik azzal hogy milyen tisztességes meg hogy van aki 100+ órával is vezet nála az bizony intő jel, ha úgy látja hogy megéri pénzben megbuktatni akkor meg is fog húzni.
2021. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy közveszélyes őrült, legutóbb visszacsúszott az index amikor kanyarodó főútvonalrol halytottam ki. Es azért buktam. De ha nem jön össze megyek valami kis faluba es ott csinálom meg.
2021. nov. 23. 11:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy a pénzedért megbuktasson nem is kell közveszélyesnek lenned, amúgy visszakattanó indexxel nem igazán szoktak buktatni...


Én azt javaslom amit te is írsz valami egyszerűbb helyre menj vizsgázni,utána már csak szerencse kérdése hogy milyen az oktató.

2021. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül:D mert nálam fura dolog ez. Egy házaspár oktat akiknek van engedélye és hébe hóba a nő máskor a férfi tanít. Először a feleségével voltam most a férfival leszek vizsgán.
2021. nov. 23. 22:44
 9/15 anonim válasza:

Hát akkor nem csodálom. Szerintem zavaró, hogy 2 ember oktat. Engem az is belezavart, hogy az oktatóm ezt mondta, apám meg azt. Végülis nagyrészt oktatómra hagyatkoztam, hiszen ő a "tanár".


Egyébként én 5. vizsgára mentem át. Tipp, hogy nyugodj meg. Ha izgulsz, túlgondolsz valamit, akkor megzavarod magad. Én is így jártam. Ötödikre meg úgy mentem, hogy ha átmegyek átmegyek, ha nem akkor ennyi,és sikerült.

2021. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ja 9-es vagyok, nem Pesten vizsgáztam.
2021. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!