Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen izzókat vásároljak...

Milyen izzókat vásároljak Skoda Fabiához?

Figyelt kérdés

2006-os, halogén izzós (nem xenon), kombi Skoda Fabia az alany.


Kiégett pár izzóm, és gondoltam kicserélem az összeset, viszont szeretnék erősebbet, korszerűbbet beletenni. Természetesen olyat, ami közúton használható jogszabály szerint is és nem szól a rendőr, és nem kell sehova beírni.


Tompított esetén H7 LED fényszóró lámpát néztem, párban 20-50 ezer Ft körül mozognak. Ezt valóban be lehet építeni? Milyen fényt ad? Szólhatnak érte? Van bármi hátránya?

Vannak még emelt fényű halogén izzók, xenon hatású izzók, és ugye a LED-ek. Melyik jobb?

Normál vagy emelt színhőmérsékletű (kékebb) színre esküsztök?


Tompított mellett féklámpa és irányjelző izzó tekintetében LED játszhat? Szólhat érte a rend éber őre?


Köszi szépen!



2021. nov. 23. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt valóban be lehet építeni?"

nem lehet

"Szólhatnak érte?"

bűntetnek is


csak emelt fényű és nem off-road halogén izzót használhatsz

2021. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak olyat amilyen eredetileg van benne.
2021. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"emeltebb színhőmérsékletű (kékebb) színre esküsztök?"

Esküdhetek én a szivárvány vagy a RAL-skála bármely színére, ha a vizsgabázison észreveszik, hogy nem gyári, már jön is le a rendszám.

2021. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!