Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ragadós (ragasztók)...

Milyen ragadós (ragasztók) anyagok nem roncsolják a műszerfalat?

Figyelt kérdés

Autó műszerfalára szeretnék felragasztani egy saját tervezésű (3D nyomtatot) tartó konzolt. Ragasztás jöhetne csak szóba mert arra a részre másképp nem tudom fikszálni. Gondoltam pl a kétoldalú ragasztóra. De azt esetleg ha le kellene valamikor szedni félek nem lesz könnyű, meg esztétikai nyomot hagy a műszerfal felületén. Vagy esetleg egy köztes anyagot a tartó konzolra ragasztani (pl. gumi lap) a másik oldalát meg valami olyan ragadós anyaggal ellátni ami ilyen könnyű eltávolításra alkalmas.. Van e ilyen lehetőség? Esetleg valakinek valami ötlete??

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 23. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
minőségi kétoldalú ragasztó. Tesa félét pl. nyomtalanul lehet eltávolítani, csak el kell kezdeni húzni az egyik végén. Úgy ragasszad, hogy kilógjon belőle egy kicsi. Ha ez nem tetszik, akkor damillal lehet biztonságosan lefűrészelni.
2021. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!! :-) De ez a Tesa-s tényleg nem hagy nyomot? Melyik szélességű, vastagságú? Vagy ez érvényes mindre? Akkor szerintem megpróbálom..
2021. nov. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!