Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a szerelőm leégette a...

Ha a szerelőm leégette a kuplungot, mert el akarta nekem adni, akkor tehetek valamit vagy veszett fejsze?

Figyelt kérdés
Elvittem szerelőhöz az autómat, mert nehezen vette a sebességeket, erre ő behúzta a kéziféket és padlógáznál csúsztatta a kuplungot, aztán amikor mentünk próbakörre, hogy kipróbálja nagyon büdös kuplung szag volt az autóban. Aztán mikor eljöttem, éreztem a kuplungon, hogy mostmár fent fog, pedig eddig középen fogott. Tehetek valamit vagy be kell nyelnem a javítási költségeket és nem menni többet hozzá?
2021. nov. 30. 16:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

#4 csak a nagy pofáját jártatja, mindenhol vannak paraszt szerelők, márkaszervízben is, de ott legalább drágán.


Amúgy a szerelőd csak a kuplungot tesztelte, ha jó a kuplung, ilyen esetben lefullad a motor.

Ha nem fulladt le, már akkor csúszott. Annak amúgy is konyec volt.

2021. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm a válaszod, tényleg így volt, csak azt furcsálltam, hogy nagyon büdös volt utána amikor beszálltam és most feljebb fog a kuplung. Egyébként érdekesség: mostmár jól veszi a sebességeket… WTF Valaki meg tudná ezt magyarázni?
2021. nov. 30. 19:37
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Lent fogott a kuplung. Ilyenkor egy bizonyos szint után már nehezen veszi a sebességeket, ha bovdenes, akkor csak feszíteni kellett volna bovdenen, ha hidraulikus akkor vagy a folyadékszint nem volt jó, vagy bacakodik egyik munkahenger.

Ha kopik a kuplung akkor egyre feljebb kezd fogni a kuplung.

Na most mekkelek úgy gondolta, hogy nem fog szerelni, inkább lekoptatja a "felesleget"... Amúgy nem értem egyáltalán hogy jut ilyen bárkinek is az eszébe🤦‍♂️

2021. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

Egyébként véletlenül nem Bélának hívják a szerelőt?

Felismered ebben a videóban?

[link]

2021. dec. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!