Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik egyáltalán olyan téli...

Létezik egyáltalán olyan téli szélvédőmosó ami reggel a hideg szélvédőre fújva nem fagy egyből rá?

Figyelt kérdés
Általában mindig normális árkategóriás téli szélvédőmosót vettem, de télen mindig ugyanaz a szitu, hogy ha hideg a szélvédő, akkor szépen elkezd virágozni. De még a jégoldó is ugyanaz, amint letörlöm az ablaktörlővel már jön is a jégvirág.
2021. dec. 1. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt csak egyszer tapasztaltam, de akkor nyári/téli keverék volt benne

-20 fokos bármelyik mosó jónak kéne h legyen

2021. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem tapasztaltam ilyet egyikkel se.
2021. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Közben találtam még egy gyakoris kérdést a témában

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__7..

2021. dec. 1. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
harminc év alatt sem sikerült ráfagyós szélvédőmosót találnom. Sőt...a szolgálati kocsim sem volt képes lefagyni..pedig húsz éve az osanban veszek valamit, amire mínusz 19 fok van írva.
2021. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is csak akkor fagy rá, ha full hideg szélvédőre nyomom rá. Esteleg még maradt rajta le nem kapart jég is. Onnantól meg már nem fog ráfagyni ha már érezhetően meleget nyom a fűtés.
2021. dec. 1. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan nekem is csomószor volt, hogy elkezdett kinyílni a virág a szélvédőmön :D Mint amikor bedobsz 1 követ a vízbe, kör alakban elkezdett ráfagyni, és ha fújtam rá még akkor ugyan letörölte de már fagyott is vissza. Először azt hittem valami gagyi szart töltöttem bele, ami -5 öt se bír, de megnéztem a legolcsóbb tescost is refraktométerrel, és elvileg tudja azt ami rá van írva.
2021. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet, amit a 6-os ír, menet közben tapasztaltam csak. Kinyomom a szélvédőre a menetszél elkezdi gyorsan párologtatni az alkoholt. A párolgáshő plusz rásegítésével valóban gyorsan megindul a kristályosodás. De ez is nagyban függ a lé minőségétől.

Olyat, hogy állóhelyzetben nyomom a lét és az üvegre azonnal jégpáncélként ráfagy, még nem láttam.

2021. dec. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!