Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Daewoo lanos 1.5 1997 autom...

Daewoo lanos 1.5 1997 autom mièrt fogyaszt nagyon sokat? Daewoo lanos 1.5 1997 lépcsős hátu klat

Figyelt kérdés

10 ezer forintbol durván 130 kilométert megyek városban, munkába meg nèha boltba a hónapba kètszer tettem bele 10 ezret 20 liter kb

130km a max ami ki jön szerintem nagyon sok havi 20 ezer benzin én vezetek ennyire rosszul vagy ez az autó alapbol annyit eszik vagy a kocsin nem lehet jó valami

Mitol eszik ennyit mit èrdemes cserèlni az autón 15w 40 olaj vsn bent az lehet a baj?

Mit cserèljek a kocsin vagy mit vegyek bele uj alkatrèszt hogy ne fogyasszon annyit?

Köszönöm előre is



#benzin #Daewoo #Fogyaszttás
2021. dec. 2. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt már akármi is lehet. Látatlanban nehéz megmondani. Így szerelő.
2021. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen simán lehet az is, hogy valahol lyukas a benzinvezetéket. Ez mellett a lambdaszonda szok leggyakrabban felelős lenni a nagy fogyasztásért. De városban eleve jóval többet is fogyaszt egy autó.
2021. dec. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt igy nehéz megmondani.


Az én automban van egy kisebb computer a műszerfalon, de a fogyasztást nem mutatja. Ajánlom neked is a


Fuelio


mobil programot, tankolas utan bepötyögöd, és kiírja h mennyit fogyasztott az autó. Nekem sem volt panaszom az autora, de a 6-6.5 dogyasztas utan 7.5 majd 8.3 jott ki, elvittem szerelőhöz es kiderült h van hiba.


De amugy ki is tudod szamolni, a literből és megtett kilométerből is.

2021. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!