Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek másodjára sikerült a...

Akinek másodjára sikerült a B-kat forgalmi vizsgája,számított valamit, hogy volt már egy bukás? Ki hogy élte meg?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek a 2.forgalmi vizsgámra.Nagyon félek,hogy ismét nem sikerül.Rengeteg pénzben van már,amit nem szeretnék veszni hagyni,de néha úgy érzem, ez az egész nem nekem való.Pedig a többi sulim, vizsgáim nagyon jól sikerültek. Volt valaki hasonló cipőben? Hogyan tudnám leküzdeni a félelmet? Minden jótanácsot hálásan megköszönnék!
2021. dec. 2. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Harmadszorra mentem át,izgulós típus vagyok. Úgy voltam vele hogy lesz@rom ha meghúznak,mert előző 2 vizsgám nem volt valami fényes,és átmentem xD
2021. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem harmadjára sikerült. Én is spekuláltam összevissza, hogyha már megbuktam 2x hátha elnézőbbek, de mi van, ha mégsem, és egyébként is ismerek olyanokat, akiknek 5. vizsga sem sikerült, és így tovább. Túlagyaltam. Ahogy most te is. Nem lehet kifilózni. Odamész, megcsinálod, lesz, ami lesz. Sok múlik a szerencsén is, hogy milyen a vizsgabiztos, eléd ugrik-e valami majom, hol találsz parkolóhelyet. De éppen ezért fölösleges rajta agyalni. Az a lényeg, hogy a tudásod megvan, tudod, mikor mit kell csinálni, és minden, amit megtanultál, ott van az agyadban. Ezt kell tudatosítani magadban, és bízni a tudásodban. A többi, a szél állása, meg a VB aktuális kedve, stb. mind rajtad kívül álló tényezők, amiken nem tudsz változtatni.

Az én vizsgabiztosom nagyon mogorva volt. Úgy beszélt, mint aki bárhol szívesebben lenne és bármit szívesebben csinálna, mint az én vizsgáztatásomat. Közben full ideg voltam, mert én ilyen vagyok, ha egy idegen bámul árgus szemekkel, bepánikolok (az orvosnál is pl). MIndenbe belekötött, nekem remegett kezem lábam, és attól féltem, hogy agyvérzést kapok, mielőtt vége a vizsgának. Mikor visszaértünk a rutinpályára és leálltam, még akkor sem mertem bízni benne, hogy átenged. Mikor utalt rá, hogy egyébként sikerült a vizsga (mert azt is ilyen furcsa gunyorosan mondta), rákérdeztem még 2x. Nagyon gáz voltam. De valahogy meglett, és ráadásul egy ilyen pasas mellett. Az oktatóm is azt mondta, ezt az embert nem lehet kiszámítani és félt is tőle, hogy idegbajt kapok majd a stílusától :D

2021. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!