Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átvert az oktató vagy tényleg...

Átvert az oktató vagy tényleg így működik?

Figyelt kérdés

Az előző oktatóm azzal a feltétellel adta le a kartonomat, ha kifizetem a vizsgadíjat, pedig még időpontot sem kaptam vizsgára és állandóan hitegetett az időpontokkal kapcsolatban is.

Amikor elküldtem neki a pénzt azt mondta, hogy a másik autósiskolánál látni fogják és nem kell kétszer fizetnem a vizsgáért. De beszéltem a jelenlegi oktatómmal és azt mondta kérjem vissza a pénzt, mert ez nem így működik.

Szerintetek mit tegyek, felhívjam vagy hagyjam annyiban?


Korábban egyébként rendszeresen hazudott, nem írta be rendesen az órákat és hetekig fel sem vette a telefont. Volt egy olyan eset is, mielőtt váltottam, hogy azt mondta két hét múlva vizsga, körülbelüli napot is mondott és csak az ígért napokat követően vette fel a telefont hiába hívogattam, írtam neki.



2021. dec. 3. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Van róla valamilyen papír, hogy átvette a pénzt? Beszélj az iskolával. Ha el is úszik a 10-esed, legalább panaszold be az oktatót.
2021. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi papír róla, mivel a felesége számlájára kérte, amikor meg mondtam az iskolavezetőnek azt mondta megkérdezi, mert ő se értette. Utána meg már ő is terelte a szót.
2021. dec. 3. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha utaltál, az jó, legalább van nyoma.

Írj az oktatónak, hogy ha nem kapod vissza a pénzed, NAV és rendőrségi feljelentést teszel. Szerintem erre reagálni fog.

2021. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En egy forintot nem adtam az oktatomnak.

Mindent az iskolaban fizettem be.

Kaptam rola szamlat,abbol 1 peldanyt elkerhetett volna,van olyan oktato aki meg is teszi,az enyemnek az sem kellett,csak szoltam,hogy fizettem es kesz

2021. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Árvert. Ha éppen átmész másik iskolába és tudják, h nem náluk fogsz vizsgázni, nem kérhettek volna el. Az igaz, hogy ahhoz, hogy időpontot kérj, be kell előbb fizetni, legalábbis nálam így volt. De amikor oda akartam adni az oktatómnak, mondta, h menj be az épületbe, ott az ablak, fizesd be magadnak. Amikor nem tudtam bemenni a központba, akkor neki adtam oda és befizette nekem. De a te eseted más, hiszen elhagyod azt az iskolát. Mindenképp kérd vissza...
2021. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele azóta és azt mondta visszaszól majd. Nem akartam fizetni neki, de ígyis több, mint egy hónapig küszködött a leadással és előtte nyögte be, hogy csak úgy adja le, ha fizetek...

Sehogy sem volt tiszta a dolog, de mindenképpen haladni szerettem volna, ezért utaltam át neki.

2021. dec. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!