Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a szélvédőre rá fulyom a...

Ha a szélvédőre rá fulyom a jégoldó sprayt még fagyás előtt mondjuk este akkor éjjel nem tud rá fagyni a jég a jègoldo sprè miatt? Mert rajta van?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam rajta hogy a megelőző eljárás javasolt Ez lehet az hogy előre rá fújom?
2021. dec. 7. 15:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Kérdeztem valamit
2021. dec. 7. 16:02
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Na nem!

Mi itt nem fizetett szolgák vagyunk, akik kötelességből válaszolnak!

Ez egy ingyenes oldal, ahol NORMÁLIS kérdésekre lehet jól válaszolni.

Ingyen, a szabad időnkben.

Tudod, amikor beléptél az oldalra, akkor aláírtál egy szerződést.

Ebben benne van, hogy MIELŐTT feltennéd a kérdésed, KERESD MEG a megfelelő kategóriát!

Ha máshol kérdezel, a saját hozzá nem értésed és lustaságod árulod el, amitől nem leszel rokonszenves.

Ráadásul rosszabb válaszokat is kapsz, ami nem tudom, miért lenne jó neked.

2021. dec. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igaz köszi
2021. dec. 7. 16:11
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én le szoktam fújni a lapàtokat jégoldóval megelőzésképpen, de a tuti az, ha felhajtod, vagy teszel ki külső szélvédőtakarót. Nekem még egyelőre az nincs, majd holnap akarok venni. Egyébként vegyél JÓ jégoldót, amit ràfújsz az ablakra és egyből lehozza a jeget. Én a Shell-en vettem 2100 forintért, nem olcsó, de nagyon tuti. Lefújom, jégkaparóval leseprem a jeget és ennyi. Eddig meg én hülye kapargattam telibe az egész üveget. Mondjuk első autóm, és nemrég vettem, szóval nem kapcsoltam túl későn, de tényleg megéri a jégoldó! Esetleg még az ajtókat bekenheted szilikonnal, elvileg az megakadàlyozza azt, hogy befagyjon az ajtó, bár én még nem próbáltam.
2021. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A legjobb jégoldó a téli ablakmosó folyadék. De tényleg. Én azzal szoktam lefújni az ablakot, s egyből jön le a jég, ahogy illik. Más speckós jégoldó meg nem csinál semmit. Ki érti ezt... Nekem ez vált be, egy próbát megér nektek is.
2021. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

És még olcsóbb is mint a jègoldo

Kiprobálom

2021. dec. 7. 21:35
 17/24 anonim ***** válasza:
állj be a garázsba!
2021. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Veszel nekem egyett?
2021. dec. 23. 18:58
 19/24 anonim ***** válasza:
#17 vagyok, -ja hogy az nincs!? 350 000-ed volt szakadt audira!
2021. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ki vett audit te igenhulye
2021. dec. 23. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!