Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig lehet jogosítványt...

Meddig lehet jogosítványt kiváltani?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm tavaly nyáron forgalmi vizsgázott sikeresen. Azóta egy kicsit mélypontra került és vagy dolgozik, vagy amikor éppen nem, akkor alszik. Ezért amikor meghallottam, hogy még mindig nem ment el az okmányirodába arra gondoltam, hogy elviszem én kocsival. Nyilván ez abban az esetben működik, ha még lehetséges a kiváltás és nem küldik el, hogy valami lejárt vagy újra kell vizsgáznia.

2021. dec. 13. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Korlátlan ideig lehetséges kiváltani.
2021. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez teljesen biztos? Hallottam olyat is, hogy -régebben- szintén egy ilyen időhúzás után újra kellett forgalmi vizsgázni.
2021. dec. 13. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utánképzés inkább akkor kötelező, ha bevonták valamiért a jogsit X időre.
2021. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, azt tudom, hogy akkor kell, de az biztos, hogy amit említettem, az nem amiatt volt. Na akkor a napokban megtudjuk úgyis. Köszönöm a segítséget! :)
2021. dec. 13. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A forgalmi vizsgára van 2 év a kresz vizsgától számítva.

Ha már sikerült a forgalmi vizsga, akkor bármeddig halogathatja.

2021. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen igen, a KRESZ-es dolgot tudtam. Azt hiszem olyan 2019 május körül csinálta azt meg, a forgalmit tavaly júliusban, az elsősegélyt meg októberben. Mintha azt olvastam volna valahol, hogy az egészségügyi papír(amit az orvostól kell kérni) szokott lejárni, vagy azt nem szokták elfogadni. Ez mennyire lehet igaz?
2021. dec. 13. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semrnnyire. Az érvényességi idején belül felhasználható.
2021. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!