Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lenne kilakatolni egy...

Mennyi lenne kilakatolni egy furgont ilyen állapotban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, szerintetek nagyságrendileg mennyibe kerülne kilakatolni egy 2004 körüli 7m hosszú, 3m magas Iveco Daily sima zárt furgont a következő problémákkal? Rohadó/rohadni kezdő küszöbök mindkét oldalon, belül a kerékdob és padló találkozásánál rozsdásodás és hátsó ajtóknál körbe rozsdásodás/rohadás (nem az ajtókon, hanem az ajtók körül).

Azért kérdezem, mert nézegettem olcsóbb ilyen furgonokat, viszont a legtöbb már eléggé korrodált abban az árkategóriában, viszont ha meglenne csinálva, legalább le lenne róla a gond.

Tisztában vagyok, hogy látni kellene a hibát, viszont csak egy nagyjábóli összeget keresek, mivel fogalmam sincs, hogy mennyibe mennek az ilyen karosszérialakatos munkák.

Leginkább saját magam szeretném felújítani, viszont heggesztéshez/lakatoláshoz én sajnos nem értek. Csak saját célra szeretném venni, nem fuvarozásra, vagy hasonlóra

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. dec. 13. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fél milla fölött van, ha becsületesen csinálják. 2-300e ha a sarki Józsi-bá a Parkside porbelessel rátaknyol néhány db lemezt.

Ez utóbbit minden műszaki előtt újra kell csinálni.

2021. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót!
2021. dec. 13. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"viszont ha meglenne csinálva, legalább le lenne róla a gond"


Ilyen szintű rozsdásodással az a baj, hogy hiába foltozod, előjön másutt, vagy épp a barkács javításaidnál újra. Véget nem érő játszma.

2021. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!