Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más motort kapna az autó. Kb....

Más motort kapna az autó. Kb. mennyibe kerülne ez a művelet?

Figyelt kérdés
Egy Audi A6 C4 Quattro az alany, teljesen ép kasztnival, viszont egy betegeskedő 2.6 V6 benzines motorral. Egy 2.5 soros 5 hengeres AEL tdi motorra szeretném cseréltetni, mennyibe kerülhet kb egy ilyen mutatvány? 600 ezerből kijön vajon? Az autót mindenképp megtartanám. Hivatalosan szabályos is lenne.
2021. dec. 15. 22:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze, olcsóbb lenne az autó csere, de 2.5 TDI, Quattro kombóval nagyon ritka már.
2021. dec. 15. 22:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel környezetvédelmileg korszerűbb a benzines motor, visszafele ez nem működne.

Próbáltam NKH-nál régebben, ott elhajtottak, mert kicsit régebbi motorra akartam cserélni. De dízelt dízelre.

2021. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De láttam már erre példát. Anno hirdettek egy ilyen C4 Audit, 2.0 benzinesről 2.5 tdire alakítva, teljesen legálisan le volt papirozva. 2018-bán.
2021. dec. 16. 06:38
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3 szor neyyiből kijon
2021. dec. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint 1.2-1.8 millióból kb?
2021. dec. 16. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nem kell ezt túlmisztifkálni.

Van egy totalcar-on egy régi cikk, Golf IV-n cseréltek motort. Azt olvasd el. Nyilván a díjak valamit változtak már valószínű, de tudod majd belőle merre indulj.

Ahogy előttem írták, a környezetvédelmi besorolás változása lehet problémás, na meg, ha esetleg az új motorhoz más fék, futómű stb volt, akkor azt is cserélni kellene

2021. dec. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült a művelet?
2023. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!