Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges hogy a jószakin...

Lehetséges hogy a jószakin egy autószerelő az autó típusa és motorkódja alapján eltudta dönteni látatlanba, hogy a fűtőradiátor miatt fúj hideg levegőt a fűtés?

Figyelt kérdés

2021. dec. 16. 06:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem biztos, de jó eséllyel meg lehet
2021. dec. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a kérdést ugye te sem gondolod komolyan? Senki nem jós vagy távlátó, hogy otthonról megállapítsa neked mi a gond a kocsiddal. Lehet termosztád, vagy fütéscsap is. Radiátoron mi tud szerinted elromlani?
2021. dec. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy a legtöbb kocsi fűtőrendszere ugyanúgy működik, szóval nem is értem ezt a kérdést
2021. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan a jószakival! Én többször megjártam velük. Legyen mindig gyanús, ha kiírsz egy feladatot és negyed óra múlva özönlenek az ajánlkozók.
2021. dec. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen a jódzakikkal óvatosnak kell lenni, ismerőseim között is van olyan jószaki aki a kiegyenlítő tartály kopogtatásával állapítja meg hogy toronycsapágyas a kocsi. Haverok között csak mekkmesternek hívjuk, nem is tudom miért....
2021. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

". Radiátoron mi tud szerinted elromlani?"

Elvízkövesedik, eldugul. Elég gyakori.

2021. dec. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#6 Elvízkövesedik? Aztán áruld már el mitől, amikor nem szokás csapvizzel feltölteni.

A hűtőrendszerbe burogatott tömítőadalékok szokták eldugítani.

2021. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 Plusz kilyukad, de ezekért tenni is kell nem csak úgy lesznek.
2021. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak autók, amelyeknél típushiba ez, még én is tudok néhány modellt.
2021. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7. Pl ha csapvízzel töltögetik rendszeresen. Attól még hogy nem szokás, az autók jelentős része azzal jár. Pláne amelyikbe tömítőadalékot locsolgatnak, abba elég sok csspvizet öntöttek már pótolni.
2021. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!