Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az nagyon gáz ha egy autóvásár...

Az nagyon gáz ha egy autóvásárláshoz odahívom az egész családom + egy szerelőt is?

Figyelt kérdés

Harmadik autót tervezek venni. Meg akarom mutatni az egész családomnak , gondoltam hogy odahívnám a vételhez anyukámat, apukámat, páromat , nagymamámat, legjobb barátnőmet, párom anyukáját , egy nénit a házból akivel anyukám nagyon jóban van, meg egy szerelőt aki 10ért megnézi nekem a kocsik állapotát és velük lenne aznap.

2-3 különböző kocsival mennénk.


Ez az eladónak mennyire lenne problémás?

Csak tényleg nagyon meg akarom nekik mutatni hogy milyet veszek hogy ne utána menjen az elégedetlenkedés mint a második kocsimnal.

25/n



2021. dec. 23. 12:45
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem adnám el neked az autómat.
2021. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
miért ? ha kifizetem akkor mi a baj?
2021. dec. 23. 13:36
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

"már odaérne 2kocsi és mondanám az eladónak hogy várjon még mert még jönnek"

Na, ekkor hagynám ott az egész vándor cirkuszt.

2021. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
40%
Bmw-t meg főleg ne vegyél, mert a gatyád is rámegy. Csak ha van pénzed két hetente szerelőhöz menni.
2021. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
már van egy bmwm, korábbi rípust vennék
2021. dec. 23. 13:37
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
A Yaris-sorozat mellett nem csak a BMW-vel jött. Nem volt valami harmadik ciki kocsija is?
2021. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy nőből vagy és nem értesz hozzá. De bőven elég a szerelő, keress egy megbízhatót aki őszintén megmondja ha gáz van az autóval. Én ennyi emberrel ott hagynálak a picsába. A szerelő nem zavarna.
2021. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti valami troll kérdés, ennyire hülye nem lehet egy ember.
2021. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

A család felesleges... A párod untig elég, ha ő ragaszkodik hozzá. (Ha jól értem, te a férfi vagy.)

Anyós, após, anyu, apu totál felesleges oda.

Akit vinnék, az egy szerelő. (Neki annyit mondanék, hogy figyelj, megfizetlek, de kérlek, légy kíméletlenül kritikus és nagyon őszinte)


Utána elvonulnék vele akár a saját szerelőműhelyének irodájába, akár egy kávézóba, és kifaggatnám.


Ha ő ajánlja, hogy megvegyem az autót, akkor megvenném. Ha nem, akkor lebeszélhetné a tulaj nekem a csillagokat az égről, akkor sem venném meg, max. akkor, ha arról tárgyalhatnék vele, hogy mennyit, konkrétan hány %-ot enged az ár feléből. De leginkább akkor sem.

2021. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

27-28!

Közismert troll Szilvi-

Minden kérdése ilyen magas színvonalú. Volt egy yarisos szériája is.


Más területen is szorgalmas:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2021. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!