Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az nagyon gáz ha egy autóvásár...

Az nagyon gáz ha egy autóvásárláshoz odahívom az egész családom + egy szerelőt is?

Figyelt kérdés

Harmadik autót tervezek venni. Meg akarom mutatni az egész családomnak , gondoltam hogy odahívnám a vételhez anyukámat, apukámat, páromat , nagymamámat, legjobb barátnőmet, párom anyukáját , egy nénit a házból akivel anyukám nagyon jóban van, meg egy szerelőt aki 10ért megnézi nekem a kocsik állapotát és velük lenne aznap.

2-3 különböző kocsival mennénk.


Ez az eladónak mennyire lenne problémás?

Csak tényleg nagyon meg akarom nekik mutatni hogy milyet veszek hogy ne utána menjen az elégedetlenkedés mint a második kocsimnal.

25/n



2021. dec. 23. 12:45
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha a főnököd egy szerelő (tehát mondjuk inas vagy egy szerelőműhelyben, és annak van egy csúcsfőnöke), akkor oké, de amúgy nem.

Komolyra fordítva a szót:

Egy embert vigyél, akinek van műszaki érzéke/vénája/beállítottsága, ért az autókhoz, szokott és tud vezetni (a jogosítvány olyan beugró alapkövetelmény, mint a hivatásos sofőrködéshez a PÁV), sokszáz, sokezer autót látott már ÉS megbízol benne, hogy nem ver át.

2021. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Drága szilvi, vagy isten tudja hogy hívnak a valóságban! Kurvára gáz, hogy ennyi az örömöd az életedben, hogy itt a gyakori kérdéseken trollkodsz. Szánalmas vagy de tényleg.
2021. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
100%
Gyanús, hogy valós személy vagy csak Facebookon is trollkodik. Telexen elektromos autós cikkek kommentszekciójában volt egy rózsaszín Yarisos/BMW-s csaj, túl gyanús az összefüggés, hogy véletlen legyen.
2021. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ez a csaj. De most ugrott be, tiktokon is volt egy csaj, annak is yarisa volt utána meg egy bmw, az a dudálgatásra volt ráizgulva, szó szerint. A nevére nem emlékszem, de lehet az is szilvi.
2021. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi volt az is. Letörölte magát tiktokról, gondolom itt folytatja a beteges dolgait.
2021. dec. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz így a szakadt BMW-veL?
2021. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Pecben is bent volt a Szilvike, ott is mindig dudàlgatott. Meg a 10es út csopiban is. Nagyon sok helyen látom őt, de mai napig nem értem honnan van ennyi ideje minderre.
2021. dec. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
91%
Remélem egyszer megtépi valaki. Megérdemelné.
2021. dec. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
54%
Bocs de ezen nevettem egy jót :D
2021. dec. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
54%

Szerintem ez nagyon túlzás.

Én a helyedben elvinném Apukádat a párodat és a szerelőt,annak úgy van értelme,mert így alapos vagy,meg esetleg ha téged az megnyugtat akkor vidd el azt aki a 2. autódnál először kezdte ócsárolni a kocsit,bár ezt nem javaslom mert ki billenthet a saját döntésedből és rád erőlteti azt ami neki tetszik és nem neked,nehogy úgy járj hogy olyan kocsit veszel ami neki tetszik és neked nem.

Egyébként át érzem a helyzeted,míg szüleimmel laktam én is megkaptam "zsüritől" az osztályzást,és engem is zavart,de el kell engedni ezt az érzést,tiéd lesz a kocsi,te fogod használni nem ők,ők azt mondják amilyen kocsit ők szeretnének,ha jól át gondoltad és a szerelő is azt mondja hogy jó és neked tetszik vedd meg.31F

2021. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!