Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az nagyon gáz ha egy autóvásár...

Az nagyon gáz ha egy autóvásárláshoz odahívom az egész családom + egy szerelőt is?

Figyelt kérdés

Harmadik autót tervezek venni. Meg akarom mutatni az egész családomnak , gondoltam hogy odahívnám a vételhez anyukámat, apukámat, páromat , nagymamámat, legjobb barátnőmet, párom anyukáját , egy nénit a házból akivel anyukám nagyon jóban van, meg egy szerelőt aki 10ért megnézi nekem a kocsik állapotát és velük lenne aznap.

2-3 különböző kocsival mennénk.


Ez az eladónak mennyire lenne problémás?

Csak tényleg nagyon meg akarom nekik mutatni hogy milyet veszek hogy ne utána menjen az elégedetlenkedés mint a második kocsimnal.

25/n



2021. dec. 23. 12:45
1 2 3 4 5
 41/44 veterán vas ***** válasza:
100%

Nézzük a kérdést a másik oldalról.

Ha én lennék a hirdető, és ekkora díszkisérettel jönne a "kedves" vevő-jelölt, akkor már a kapuban azt mondanám, hogy bocs' de önnek nem eladó az autó.

2021. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Akkor utána visszamennék egyedül vagy visszaküldenék valakit egyedül akit nem ismersz.
2021. dec. 27. 11:28
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk van olyan népcsoport, ahol ez természetes. Én nem lennék lelkes, ha a teljes família beállítana hozzám vételi szándékkal. Amúgy pedig ha mondjuk hárman, max négyen mentek, nem gáz. Ennél nagyobb létszámot szerintem nem vállalnék fel, megkérném őket, hogy az jöjjön aki dönteni tud, körülményektől függően maximált létszámban.
2022. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült a vásárlás?
2022. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!