Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 325TDS után E46 330D?

BMW E36 325TDS után E46 330D?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy E36 TDS-em,ami elég öreg is,na meg már nincs a legjobb állapotban,ezért arra gondoltam hogy lecserélném egy E46 330D Touringra,interneten azt olvastam az adagolós 30D egy jó motor,akinek van ilyen motoros autója,vagy ismeri tudna nekem véleményt mondani? A vételárra nagyjából 1 millió forintom van,azon kívül természetesen szervízre is,ennyiért már vannak jó állapotúak? Természetesen tisztában vagyok vele hogy öreg dízel,világ összes kilométere benne van,stb stb,aki ismeri ezt a motort,és típust azok hozzászólását várom,előre is köszi a válaszokat!

2021. dec. 31. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a típusról nem tudok nyilatkozni de hahun megnézve 1 millióért csak az alját fogod kapni.A második legolcsóbb többe kerül mint 1 millió és a jobb példányok ennek duplájáért vannak hirdetve.

Én azt ajánlanám hogy legyél türelmes és gyűjts mêg legalább fél milliót rá mert egy kínálat aljából származó E46 dízel kombi a legtipikusabb használtautós katasztrófa történet kezdete.

Az 1 milliósra is rövid időn belül rá kell költened akár mégegyszer annyit csak közben idegeskedhetsz,nem használhatod és nem lehet tudni mikor lesz vége a szervízbe rohangálásnak,jobban jársz ha a jobb állapotú példányok kôzül választasz.

2021. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem volt adagolós 30d, mindegyik common rail volt. Amúgy meg sajnos a rozsda irtózatos módon támadja az összes E46-ot.
2022. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 misiért NE. Gatyád is rá fog menni, nem is beszélve a sok idegről. Inkább szánj rá többet és vegyél egy normális állapotút.

Egyébként a rozsda a legnagyobb ellensége.

2022. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!