Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak milyet érdemes...

Első autónak milyet érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Olyan autót szeretnék venni, ami fiatalos és elegáns is egyben, illetve modern. Nem szeretnék dicsekedni, semmi ilyen féle dolgot. Egy Suzukin swiften gondolkoztam, 2017-es évjárattól felfelé. Gondolkoztam Toyota RAV4-en is illetve az új Toyota Yaris Cross-on, vagy még a Vitarán is.

Nem igazán értek az autókhoz, így tehát olyan autót szeretnék, ami “igénytelenebb”, mint egy bmw pl.

Leginkább városban és vidéken használnám.

Normális és segítőkész válaszokat szeretnék, amit előre is köszönök mindenkinek!


2022. jan. 3. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha elegáns, fiatalos prémium autót keresel, akkor szerintem is Swift, Yaris, ilyesmik jutnak eszembe. Esetleg meg lehet nézni az újabb Dacia, Ignis, Ford Youngster, Opel Elegante, valamint a Yaris Modern, ezek lehetnének. Mindegyik jó döntés igazából, csak jó állapotban kell venni, és minimum 95-ös benzint, és jó prémium utángyártott alkatrészekkel kell javitani. Remélem segítettem, üdv.
2022. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A listádból a RAV4 egyértelműen, de az nem elegáns, inkább menő. A preferenciád szerint Priushoz mit szólnál?
2022. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

"Nem szeretnék dicsekedni, semmi ilyen féle dolgot" ez ne érdekeljen. A nyomor úgyis irígykedni fog, akármilyen jól megy neked. Te érezd benne jól magad, ez a fontos.


Természetesen emellett azt kell figyelembe venni, hogy fenn tudod-e tartani. Az egy dolog, hogy én most ki tudnék fizetni egy 25 milliós BMW-t, de fenntartani nem biztos, hogy menni fog. 1: sokat eszik 2: szervízköltség iszonyú magas 3: adó is magas.

2022. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A felsorolt autók egyikét sem mondanám elegánsnak.

Ha fiatalos, vagány kisautót akarsz, akkor Peugeot 208-at nézd meg. Szerintem most ez a legszebb kisautó. Valamivel nagyobb, a 308 is jó választás lehet. Suzuki Vitara felejtős, már megérett a ráncfelvarrásra; ha Suzukit akarsz, akkor az új S-Cross-t nézd meg. Ezeken kívül még Toyota kínálatát érdemes átnézni.

2022. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát!
2022. jan. 3. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
A swift és kategóriatársai olcsó kisautók. H nincs pénzed drágábbra vagyed. A yaris ránézésre hányinger fapados xar. Még a biztonsági övének a magassága sem állítható. Nekem swiftem van. Rugózása mint egy ökrösszekéré. Télen húz be baloldalon a fagyos levegő. Ereje mint egy köhös szamáré. 1 előnye van nem elromlós. Minden ilyen kiasautó egy olcsó igénytelen fos. Az alsó közép vagy közép kategória sokkal jobb.
2022. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen Mindenkinek az eddigi válaszokat! Esetleg van valakinek valamilyen tapasztala a Renault Clioval?
2022. jan. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!