Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtautót vásárolnék 7-10...

Használtautót vásárolnék 7-10 millió között. Ki mit ajánl? Milyet érdemes? Segítsenek!

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 09:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Miért használtat? Ennyiért újat is kapsz.
2021. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
#1! Én megértem a kérdezőt. Nézd meg a mai árakat! Nem ott tartanak, mint 2-3 éve. Irdatlan drágulás volt az utóbbi időben. Lassan ott tartunk, hogy egy fapados alapmodell Astra is 7 milláról indul!
2021. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Pl. Corolla hybrid, 10M alatt van ujonnan is. En se ertem ennyi penzert miert hasznaltat akarsz, amikor lassan kb. egy arban vannak az ujjal.
2021. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Koaxk Ábel ***** válasza:
77%

Én is a 2-esel értek egyet, ha valakinek nem a Dacia Duster és társai az álom autó annak egy fiatalabb modellért sajnos felárat kell fizetni.


Én is ilyesmiben gondolkodnék inkább.


Sajnos a kérdésből pont az nem derül ki, hogy mire használná a kérdező!


Szóval nem mindegy, hogy SUV, Sportkocsi, Terepjáró, Egyterű vagy tököm tudja mire lenne igény, így ez a kérdés megint nem értelmezhető ebben a kontextusban.

2021. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

Ennyiért csak a hülye vesz használt autót.


#2 Az inflációt figyelembe véve semmivel nem drágább, mint bármelyik Astra korábban. Például a G Astra 2002 környékén 3.5 millió körül ment, ami átszámolva mai árfolyamra... *dobpergés* 6.9 millió forint. Szóval akkor miről is beszélünk?

2021. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%

#5 Bocsánat, 3.5 millió körül INDULT az 1.6-os benzines. 1.4-essel bizonyára valamivel kevesebb volt, de még úgy sem lesz olcsóbb a K Astra induló áránál (átszámolva, ugyebár).


Szóval lényeg a lényeg, felejtsük már el ezt a marhaságot. Az árcédula az csak egy szám. Teljesen jelentéktelen. Nem az árcédulán feltüntetett szám adja meg valaminek az értékét, hanem a valuta. Attól mert a G Astra 3.5 millió volt, a K meg 6 vagy 7, az nem azt jelenti, hogy duplájára nőttek az autók árai. Közel sem.

2021. okt. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%

Sose vennék használtat , főleg meg ha ennyi a keret.

Csak is új, ami tetszik.

De azt se a szomszédtól kérdezném meg.

2021. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért adhatnál valami segítséget, hogy milyen autó kéne. Kombi, sportkocsi, terepjáró, kicsi, nagy, prémiummárka vagy az nem kell stb. Már ha nem kamu kérdés, mint az ilyenek általában.
2021. okt. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Többen kérdezik, milyen célra szeretnék autót vásárolni. Nos kérem Tisztelettel! A cél: 18-25 éves, aranyos vagy flegma, tűsarkú, műköröm, műszempilla, hosszú haj, a színe mindegy, csak vörös ne, munkanélküli, szilikon elhanyagolható, de ha van, az se baj, odaadó, simulékony, csöndes, alázatos, behódoló. Ezt szeretném.
2021. okt. 30. 11:27
 10/24 A kérdező kommentje:
Egy ilyen luxustinédzsert szeretnék vele furikázni.
2021. okt. 30. 11:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!