Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire gáz az, ha az oktatóm...

Mennyire gáz az, ha az oktatóm adott le engem?

Figyelt kérdés
Röviden összefoglalva, az oktatóm leadott engem, mert úgy érzi nem haladok sehova (olyan 10. óránál jártunk) és nekem az automataváltós kocsi lenne a jó. Ez teljesen letört engem, különösen azért, mert egy teljesen korrekt oktatóról van szó, aki soha nem üvöltötte le a fejem se nem próbált pénzzel lehúzni. Van akivel történt ehhez hasonló? Ha igen, ti folytattátok a végén illetve sikerült jogsit szerezni? Őszintén szólva erősen gondolkozok, hogy otthagyom a francba az egészet.

2022. jan. 9. 00:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#30: Igen, ezt én is erősen támogatom, az "én időmben" így is volt, első két, három foglalkozás csak és kizárólag a rutinpályán, a Petőfi híd utáni felső rakparton. :)


Kivéve a C kategóriát, na, ott az oktató beültetett az Avia kormánya mögé, elmagyarázta, hogy működik, és kibökte:

-Na akkor most irány a Dagály utca!

Haladok az alsó rakparton, mire megjegyzi: "Lakott területen a tehergépkocsi megengedett sebessége 50 km/óra!(Szgk-nak akkor még 60 volt)" -majd hozzáteszi: "Ezt csak akkor lépjük túl, ha sietünk. Úgyhogy toljad neki, üres a pálya, ez a kávédaráló meg 100-at tud üresen!" :D

Vettem is teherautóból 20 órát vagy mennyit, és eljő a vizsga napja.

Kiindulási pont a régi tanpálya a felső rakparton.

Valami rossz megérzésből úgy egy órával korábban estem oda. Szerencsémre. Ugyanis a vizsga napjára a teljesen ismeretlen Zilt hozta az oktató, mert az Avia aznap reggel megmurdelt.

Hibapont nélkül levizsgáztam. :)

2022. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, nagyon sokat segítettek. Úgy döntöttem, hogy nem adom fel egyelőre. Sajnos új oktatót még mindig nem sikerült találni, ha valaki tud felkészült és türelmes oktatót Újbuda vagy Ferencváros közelében, kérem írjon privát üzenetet!
2022. jan. 20. 16:00
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

engem is majdnem „leadott”, mert folyton rosszul váltottam, automataváltós oktatóhoz akart küldeni.

aztán egy ismerősöm elmagyarázta a váltást, és utána különösebb gond nem volt vele. A 4. vizsgán mentem át végül, igaz, egy vidéki kisvárosban lakom.

most mondanám, h micsoda happy end, de hogy őszinte legyek, azóta sem szeretek vezetni, nem nekem való, csak apám családi cégénél vagyok, és egyelőre muszáj vezetnem. 30 éves férfi vagyok.

2022. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
100%
azóta mi a helyzet veled?
2022. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Átmentem egy másik autósiskolához, amit többen is ajánlottak és hasonlóan ajánlás alapján választottam ott egy oktatót. Már volt kb 12 órám az új oktatóval, eddig egész jól megy, jobban tanít és emberileg is jobban kijövök vele, csak reménykedni tudok, hogy ezen a téren minden rendben is marad. Lassan haladok és elég gyakran bele kell nyúlnia az oktatónak a dolgokba, de már tudom valamennyire magabiztosan kezelni az autót és már megyek is a nagyvárosi forgalomban, amit két hónapja még elképzelhetetlennek tartottam.
2022. márc. 5. 18:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!