Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ennyiért első kocsit...

Haikon12 kérdése:

Megéri ennyiért első kocsit venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most szereztem meg a jogosítványom és most épp kocsi vásárlás előtt vagyok. Sokan mondták nekem, hogy elsőnek egy olcsóbb kocsit vegyek, amint megtanulok vezetni és utána éri meg venni egy drágábbat. Nem tudom, hogy ez ténylegesen igaz-e. Olyan 100-200 ezer közötti autót mondtak, hogy vegyek. Szerintetek megéri ennyiért vásárolni?

2022. jan. 10. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ennyiből manapság egy normális swift sem jön ki.
2022. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
200ért talán kapsz olyat amin csak a futómű fele van szétrohadva.
2022. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Hülyeség.

Így lesz egy szar autód, ami rosszul néz ki, rossz vezetni, folyton elromlik és ha neadj' Isten baleseted lesz, akkor nem véd meg.

2022. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg pont egy kezdőnek nagyon fontos, hogy ha már rutinja nincs, legalább a kocsival ne legyen gond. Igaz, nekem a szüleim vettek autót, egy kicsit, de megbízhatót. 15 éve megvan, és a karbantartáson kívül szinte semmi extrát nem kellett rákölteni soha.
2022. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem is csak az a baj, hogy ennyiért tudsz venni, hanem hogy ennek a többszöröse az éves fenntartás.
2022. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből kocsit nem kapsz csak roncsot. Talán el megy a következő műszakiig aztán ott vége, ha addig szét nem esik alattad.
2022. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Ma már egy régi ignis/swift is 800 körül megy, azok legalább megbízhatóak, még 200 ért is csak olyan autót fogsz kapni aminek véres a torka és jobb esetbe csak 2x annyit rosszabb esetben még ennél is jóval többet fogsz fizetni a rendberakásáért.


Nem dodzsemezni mész hanem vezeted azt az autót, vegyél egy olyat ami megbízható

2022. jan. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Inkább vegyél egy normális autót ha tudsz és ne szopasd magad ilyen kidobott bontószökevényekkel.Lehet egyszer-kétszer meghúzod parkolásnál amit kevesebbe kerül kijavítani egy olcsóbb autónál de azért az X tízezer forintért nem éri meg egy szar autót venni,főleg úgy ha váltani akarsz bukod az átírási költségeket.

Ha attól félsz hogy minden sarkon neki mész valaminek,szétvered az autót akkor szimplán balfsz vagy és nem vagy alkalmas vezetésre.De ha tisztességesen összejött a vizsga akkor csak nem olyan rossz a helyzet.

2022. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Ennyiért teljesen új, eredeti, patika állapotú éves bérletet lehet venni.
2022. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Sosem értettem amúgy, hogy egy kezdőt miért kéne egy porrá rohadt papír szarba ültetni, amivel ön és közveszélyes lesz.
2022. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!