Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri ennyiért első kocsit...

Haikon12 kérdése:

Megéri ennyiért első kocsit venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most szereztem meg a jogosítványom és most épp kocsi vásárlás előtt vagyok. Sokan mondták nekem, hogy elsőnek egy olcsóbb kocsit vegyek, amint megtanulok vezetni és utána éri meg venni egy drágábbat. Nem tudom, hogy ez ténylegesen igaz-e. Olyan 100-200 ezer közötti autót mondtak, hogy vegyek. Szerintetek megéri ennyiért vásárolni?

2022. jan. 10. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ennyiért már nem kapsz autót.

Én 15 éve vettem 500-ért az első kocsimat 11 éves korában.

Most 1 millió környékén vannak olyan kocsik amik úgy ahogy használhatók, de pár év és szét fognak rohadni.

2022. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ennyiért éves BKV-bérlet van. Én 10 éve vettem az első autómat. Akkor talán ki lehetett fogni még használható nem teljesen roncs, öreg autókat 200-ért. De akkor ennyi pénz sokkal többet ért, mint ma. Főleg így, hogy az egekben vannak a használt autó árak is.

Egyébként és akkor, 2012-ben 1,3 millióért vettem az első saját autómat. Soha nem törtem össze, hiába első autóm. És egyáltalán nem bántam meg, hogy nem valami lelakott fapados tragacsot vettem. Igaz és a legelső autómmal is rögtön autópályán 250 km-re ingáztam. Ezért a biztonság, kényelem is fontos volt. Csak városba szaladgálni valószínűleg én is valami egyszerűbb, olcsóbb kocsit vettem volna. De manapság ennyiért semmi értelmes nincs.

2022. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi is epp autovasarlasban vagyunk.

Par honapja van jogsim.

Neztunk swiftet,regi cliot/corsat.nem 100-200,hanem 350-500 kozott voltak.egy rakat kaki mind.

Nekunk sem uj az autonk,18 eves lesz,de 4 eves kora ota nalunk van,karban van tartva,nincs szethajtva es van nemi biztonsag erzeted is benne.

Nekunk eleg volt az a par olcsobb auto amit neztunk,inkabb veszunk egy fiatalabb,dragabb autot.

2022. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretek ünneprontó lenni, de ennyiért manapság egy rendes robogót alig lehet kapni...
2022. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem szabad ennyiért vásárolni autót! Most nem is lehet.

Ha mégis annak ráfizetéses vége lesz nagyon!


Drágulás volt.

2022. jún. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!