Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus MK1 1,8 Tddi -m...

Ford Focus MK1 1,8 Tddi -m egy kanyarban leállt.Megnéztem,és a VP44 elektronikában a Mosfet szállt el.Már előzőleg valaki javította,és csoda hogy működött eddig.Kicseréltem.Kell valamit az ECU-ban átírni,hogy beinduljon?

Figyelt kérdés
Próbáltam kicserélni benne,de lehetetlen,mert előzőleg csúnya munkát csináltak benne.Vettem bontásból másikat,beépítettem.Sajnos nem indul.Vagy mi a teendő? Szeretem ezt az autót, főleg városban szaladozni vele.A család második autója.Jó lenne,ha életre tudnám kelteni...

2022. jan. 11. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem adagoló cseréltél.

Az ecu az motorvezérlő abban nem nagyon szokás átírkálni semmit.

Elvileg indulnia kellene.

Lehetséges, hogy valamelyik biztosíték ment tönkre az alkatrész meghibásodásakor.

Nézd meg!

Dízelem sosem volt csak benzinesek nekem néha beragad a Benzinpumpa...

2022. jan. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem adagolót, csak elektronikus adagoló vezérlőt. Biztosítékot cseréltem,mert kiment az előző elektronika miatt.Kap feszt.
2022. jan. 11. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:

AZ hogy a Mosfet szállt el miből állapitottad meg?

Mert lehet nem is az volt a baja.

2022. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig nem marad más, mint végig nézni..

Ha Üzemanyagot kap a motor akkor Max az immobiliserre tudnék tippelni, hogy játszadozik.

2022. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Komplett adagolót cseréltél?

Jelre is raktad pontosan az adagolót a vezérlésben?

Ha igen, ráadott gyújtásnál nyom üzemanyagot a porlasztók nyomócsövein?(fellazított hollanderrel)

Ha nem nyom anyagot, lehet, az ECU-ba kell beírni az új adagoló vezérlőjét.

2022. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5! Pont erre gondoltam. ezt szeretném megtudni,hogy kell-e. Nem nyom anyagot így. Nem cseréltem komplett adagolót,mert az jó volt nagyon.

Olvastam külföldi lapon,hogy az immo letilt,ha nem ismeri az adagoló vezérlő kódját.De hogy ez így van-e....Ezt szeretném tudni,hogy most hogyan tovább akkor.

2022. jan. 11. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!