Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan kocsira amit okmányok...

Olyan kocsira amit okmányok nélkül hírdetnek kell róla adásvételit írni vagy csak fizetem és vihetem is? Hogy néz ki egy targatetős renault r5? Képet linelj ha tudsz. Mi az a targatető? Mire jó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Okmányok nélkül nem vennék gépkocsit. Alaposan ráfizethetsz.
2010. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de kell adásvételi rá?
2010. szept. 8. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincsenek okmányai, még csak valakinek a nevén van, nem? Na, ha megveszed, kell adásvételi, így a te nevedre kerül, sőt, kötelező is az átírás. Ha ki van vonva a forgalomból, nem tudom mi a helyzet vele.
2010. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tényleg át kell írni ha nincs okmánya?
2010. szept. 8. 19:14
 5/8 anonim válasza:
Nem bazzeg, nem kell átírni végülis csak az bizonyítaná, hogy megvetted. Hogy lehet ilyen hülye kérdéseket feltenni? Fizesd csak ki nyugodtan, aztán nézz mint hal a szatyorban amikor az eladó elviszi a kocsit, mert az ő nevén van.
2010. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HA nincs okmánya nem kell átíratni, de adásváteli kell, amire rá kell írni hogy okmányok nélkül vetted, hogy tudd igazolni miért is van nálad az az autó.
2010. szept. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A targatető a levehető keménytetőt jelenti, szóval egy kabrió de nem ponyva, hanem kemény tetős...
2010. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok kösszi de akkor csak 1 adásvételi és más semmi akkor ugye? Nem tudjátok hogy nézni ki az a renault r5 targatetővel?
2010. szept. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!