Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 2001 1.8 benzin Ve...

Ford focus 2001 1.8 benzin Vezérlés csere.. mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
sziasztok. Körülbelül mennyibe kerülne egy Ford focus 2001 1.8 komplett vezérlés csere munkadíjjal együtt?

2022. jan. 13. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
230-250 ezer Ft pumpával
2022. jan. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom #1 honnan vesz ekkora összeget, de hülyeség. Conti vezérlés szett vízpumpával még az Unixban is 78 ezer, pedig ugye az Unix az drága, a Conti pedig felsőkategória, szóval lehet ezen faragni. De maradjunk a 78 ezernél... munkaidő 4 óra, 15 ezer körül van az átlag a normális szervizekben, de tudok 17 ezerről is, szóval tudod mit, kerekítsünk 20-ra és akkor nagyon sokat mondtam. Még így is 158 ezernél járunk csak és ez erősen el van túlozva. Ha beleszámoljuk a fagyállót, meg ha már szét van szedve cseréltetsz szelepfedél tömítést, még akkor is belefér a 160-ba.
2022. jan. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-est ennyivel bszták át. :D

Megérdemli.


Szerintem egy 80-ból lazán kijönne.

2022. jan. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!