Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékezésnél pulzálni, lüktetni...

Fékezésnél pulzálni, lüktetni kezdett a lábam alatt a fékpedál. Mitől lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kb. fél éve van nálam az autó, 7 éves Hyundai. Korábban semmi ilyesmit nem tapasztaltam, csak ma egy erősebb fékezésnél, mert bevágott elém egy barom, vészfékeznem kellett. Nagyon megijedtem, hogy mitől lüktet az a pedál. Következő kanyarban, kevésbé erős fékezésnél is csinálta. A féktárcsák eléggé be voltak rozsdálva, úgyhogy azt cseréltetni fogom, de reméltem, hogy tavaszig kihúzza, mivel ingázom a munkába járás miatt. :( Azt olvastam, hogy az ABS működésbe lépésekor is lüktethet a fékpedál. Melyik a valószínűbb? Az ABS lehetett, vagy inkább fékhiba? Ha a fék a ludas, mennyire kockázatos így járni vele, kibírja tavaszig, vagy inkább cseréltessem minél hamarabb?

2022. jan. 14. 16:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát valahogy így történt... 😅 😂
2022. jan. 16. 12:38
 12/12 anonim válasza:
most tanulom a kresz-t, és ez benne van :D :D
2023. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!