Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor érdemes megkapni az...

Mikor érdemes megkapni az első kocsit?

Figyelt kérdés
Hány évesen érdemes megkapni/megvenni az első autót? A 18 az még fiatal vagy jó?

2022. jan. 18. 12:42
1 2
 11/15 Pisti27 válasza:
56%
Ha meg van a jogosítványod,minél előbb,hogy legyen rutinod!
2022. jan. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
17-18 évesen azért a fiatalok egy része normális gondolkodású, már ha csak magamból és a környezetemből indulok ki. Nem menőzni vagy csajozni akarnak vele az emberek hanem közlekedni, barátokat hurcolni ide-oda stb. 17 évesen lett meg a jogsim pont a születésnapom után, a 18. születésnapomra fogok kapni. Szerintem ha valaki ilyen korban kap autót és még iskolába jár nem fogják tőle elvárni, hogy tartsa fenn. Ösztöndíjból/diákmunkából maximum tankolni tudsz, mert kb. pont annyit keresek én is, hogy az egész havi fizetésem benzinre megy el.
2022. febr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12 Én egyetem alatt, úgy hogy csak szünetekben dolgozom, magam tartom fent az autómat, plusz még a rezsim is én fizetem, mert egyedül lakom. Igaz, a többit a szüleim fizetik, de akkor is magamnak vettem az autót és csak szüneti munkából fenn tudom tartani, úgy hogy heti 700kmt megyek.
2022. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már valakinek megveszik a szülei, akkor az a minimum hogy a fenntartási költségeket ő álja. Ha nem tudja, akkor nem is való neki autó, ilyen alapon tökmindegy lenne ha a szülei autóját használja, azt tényleg csak tankolni kell.
2022. febr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13-as. Csak szunetekben dolgozol es abbol tartod fenn az autod? Marmint a heti 700km-t is abbol tankolod? Mert eleg hihetetlennek hangzik, ha megis, kivancsi lennek melyik munka fizet olyan jol, sajnos nalunk 1350 fele nem megy a diakmunkasok bere.
2022. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!