Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A3 vagy 3-as BMW a...

Audi A3 vagy 3-as BMW a "megbízhatóbb" 10 éves benzines kategóriában 4-5 millió forint körül?

Figyelt kérdés
Mikre érdemes figyelni ezeknél?
2022. jan. 21. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Egyik sem, de nem egy kategória.

Az a4 kb a 3-as bmw. Az a3 egy túlárazott golf.

2022. jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi pénzért már normális autót is találsz szerintem ami 5 éves. Én már megjártam az Audival is Mercivel is...csak BMW-m nem volt ami szétszopatott volna...


Egyiket sem venném meg inkább egy Honda Civic type R vagy valami...

2022. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom én is, hogy az okosabb döntés egy fele idős más márkájú autó lenne, de azok nem néznek ki úgy és nem is adják át az érzést.


Eddig Suzuki Swiftet hajtottam meg korábban egy Citroent és mindig vágytam erre, ami igazából hülyeség meg most is próbálom lebeszélni magam, de valószínűleg ahogy sokan másoknak is nekem is az lesz a kijózanitás (ha eljutok oda, hogy tényleg erre költsem a pénzem) ha majd jönnek a gondok.


Megfizetni megtudom ha jön nagyobb számla is, de valóban nem szeretnék éves szinten mondjuk 1 millió környéki összeget költeni egy autóra.

2022. jan. 21. 21:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt értjük, de aki majmot vesz az vegyen banánt is.
2022. jan. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak azt a részét nézzük, hogy A-ból vigyen el B-be, A3-ban az 1.2 TFSI viszonylag egyszerű motor, és ezek már áttervezett változatok szíjas vezérléssel, barátságos fogyasztással. Ha gyengének érzed, az 1.4 TFSI is korrekt, annál a vezérlés egy “okoskerékkel” bonyolultabb, viszont jobban illik a teljesítménye a tömeghez (többi dolog hasonló, egy motorcsalád az 1.2-1.4). Szubjektív a véleményem, van akinek a BMW hátsó hajtása fontosabb :)

U.i.: csak plusz infónak mondanám, az A3 párja az 1-es sorozat lenne, a 3-as megfelelője az A4, ahogy előttem is írták.

2022. jan. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Városi használatra lenne főleg
2022. jan. 22. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!