Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megbízható,egyszerű,fap...

Milyen megbízható,egyszerű,fapados, "fillérekből" fenntartható autók vannak 400 000 forint körül használtan ?

Figyelt kérdés
Egy szép állapotú, garázsban tartott régi swift az ilyen, csak sajnos ilyet nehéz találni, mert sok a szétrohadt, milyen hasonló járműveket tudtok még amiknél kizárólag a fenti szempontok számítanak?

2021. jan. 6. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nissan 2004 utániakra nem jellemző a rozsda, külföldről behozottakon se. Többet néztem mindegyik német vagy osztrák volt hibátlan gyári küszöbökkel és alvázzal. Micra, note, qashqai volt amiket néztem. Ezekre az olajfogyasztás se jellemző és megbízható láncos benzines motor van bennük. Toyota szereti enni az olajat és rozsdásodni is jobban fog. De még a yaris beleférhet az árkategóriába ez is megbízható láncos. Újabb swift 600 körül van ez is megbízható láncos motor a váltó lesz csapágyas idő előtt, nem atomfizika cserélni.
2021. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Németből 1.6 sr 8 szelepes vw golf 4, astra g 1.2,1.4, 1.6 ezek is megbízhatók.

206 1.4 8 szelepes

2021. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nissan primera vagy a szívó benzines vagy a 2 literes szívó dízel
2021. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem Nissan micram van, 18 éves, de nincs rajta rozsa egyáltalán. A vezérlést tavaly cseréltem, 110ezer volt. Nem sok extrája van, így kevesebb minden romolhat el benne, bontókban általában mindig talál nekem a szerelő alkatrészeket
2021. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
34%

Punto 2

Clio 2

Twingo

Astra F/G

Corsa polo meg tarsaik

2021. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Ennyiért mindenből szétrohadt lefingott stb lesz. Azért mert kicsi a keret.

Ami meg jobb állapotú az öreg, kicsit, rohadásra hajlamos.

2021. jan. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye nem gondoljátok komolyan a 2004 utáni "jó állapotú" Nissant 400 ezerért?
2021. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De micra/note 300e km felett lehet kapni ilyet. 1.4/1.6 Hr16de nissan motorok kinyírhatatlan láncos motorok! Fék futómű sallangra nyilván kell költeni. És nyilván nem karcmentes lesz. És inkább micra lesz ennyiért.
2021. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!