Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tetszik az autó?

Tetszik az autó?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 25. 20:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%
Rohadt szűk a lábtér a hátsó ülés előtt.
2022. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ez tökre hasonlít egy Opel Insigniára, de nekem bejön attól függetlenül.
2022. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nagyon szép ez a szín, rettentő szép.
2022. jan. 25. 20:58
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Ez nálunk Opel Insignia néven fut. Azt hiszem az USA-ban fut Buick Regal néven, UK-ben Vauxhall Insignia, Ausztráliában Holden Commorodre ami eszebe jut. De talán Brazíliában is van külön neve és a világ más tájain is.

Az elnevezéseken túl a kérdés lényegére rátérve. Nálunk céges autók voltak ilyenek a 2010-es évek második felében. Nem rossz autó, de annyira nem is voltam oda érte. Kívülről nagy bumszli, belül nem nagyobb, mint egy korabeli Astra. A technika is gyakorlatilag ugyanaz. Sok alkatrész egy az egyben megegyezik. A 4 ajtósnál a tetővonal hátul nagyon meredeken esik. A hátsó ülésen ülőknek nem sok fejterük van.

Ezen kívül se agyondicsérni, se nagyon lehúzni nem tudom. Kb, nagyobbacska átlagautónak számít szerintem manapság.

2022. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

"Ez tökre hasonlít egy Opel Insigniára"

Mert konkrétan ez az!

2022. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De azért nem egy az egyben Insignia. Láthatjátok, hogy elölről teljesen más. Jobban a vonásai, a króm sokat dob rajta.
2022. jan. 25. 21:15
 7/31 anonim ***** válasza:
36%
Csúnya.
2022. jan. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6%

Hogyhogy nem SUV? A többi elárult...

Egyébként nem jön be, a szín még hagyján, a szokásos tucatbordó, de az autó maga elég ronda, a beltérről nem is beszélve.

Egyébként ez félig-meddig egy Insignia

2022. jan. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

#8


Tucatbordó? Ezen jót nevettem. Tekintve, hogy a legtöbb autó, ami például Magyarországon is forgalomban van, fekete, ezüst vagy fehér. Ez a 3 szín a leggyakoribb. Felüdülés látni olykor egy szép zöld színűt, bordót, kéket, stb. A videón látott színről pedig annyit, hogy nálunk az enyémen kívül még nem láttam ilyen színű autót. Pirosat már láttam, de ugyanilyet még nem. Ellenben minden második autó fekete, semmi egyediség nincs bennük.

2022. jan. 26. 09:22
 10/31 anonim ***** válasza:
8%
#9: Igen, tucatbordó, ahogy a korábbi SUV-os kérdéseidnél is leírtam, ezek a bordók kb. a Mazda 6 bordó színét másolják. Nincs benne semmi egyedi, minden márkának szinte RAL kódra megegyezik a bordó színe. (Senki nem arról beszélt, hogy hány bordó, fekete vagy fehér autó van forgalomban, hanem hogy az összes bordó egyforma márkától független)
2022. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!