Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legdurvabb tanulóautos storyd?

Legdurvabb tanulóautos storyd?

Figyelt kérdés

Szeretem olvasni az ilyeneket, írjatok pár durva storyt ami történt mikor tanuló vezetők voltatok (oktató miatt). Kort is írjatok :D


Nálam az volt, hogy sietni kellet vissza mivel 2p múlva órája volt, de 5-8p voltunk onnan kb. Atvette a pedált és 90el mentünk 70 táblán, ahol a tanulok általában csak 50el mehetnek. Persze nem ez volt a nagy story benne mert én csak kormányoztam es levettem a lábam a pedálrol. Viszont az oktatóm rám nézett és ilyet szólt "nem latod, hogy 70 tábla van? Fhuu neked lesznek gyors hajtási problémáid" pedig én csak a kormányt fogtam xd



2022. jan. 26. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
"STORY"??? :D
2022. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Túl sok említésre méltó dolog nálam nem történt.


Aminél egyszer összebalhéztam vele, az az volt, amikor szokása szerint bújta a noteszét, egyik kereszteződésnél felnézett és rögtön elkezdett őrjöngeni, hogy mekkora marha f*sz vagyok (nem ezekkel a szavakkal, de ez volt a lényege), hogy átmentem a piroson, pedig már 25 óránál járok. Mondom vegyél egy kicsit vissza, mert ha figyelnél is, ahogy egy oktatótól elvárná az ember annyi pénzért, amennyit ők elkérnek, akkor láttad volna, hogy a kiegészítő lámpa nekem egyenesen zöld volt. "Ja akkor jó", ennyivel letudta.


Egyszer kaptam egy bal első defektet, azt sem tudta mit csináljon, már autómentőt akart hívni. Hát mondom ilyen tesze-tosza f*sz nem lehet férfi létére (bár akár nő is lehetett volna, elvégre nem egy nagy feladat kereket cserélni és minden sofőrnek illene tudnia), kirámoltam a pótkereket a csomagtartójából, feltettem, aztán kiegészítő útvonal lett aznapra a gumisműhely. Mondjuk ennél jó fej volt, mert a kiesett időt levezethettem ingyen pluszba, pedig mondhatta volna azt, hogy én hibámból kaptunk defektet és nemhogy a kiesett időt elbukom, de még a gumit is kifizetteti. Bár akkor tuti ott hagyom az út szélén, kocsit meg belehányom a Tiszába. Szerencsére nem így történt.


Kort nem tudom mire érted. 20 voltam, mikor tanultam, most 27.

2022. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ami emlékezetes maradt, hogy tökéletesen, bénázás nélkül leparkoltam, mire közölte velem, hogy a b**zi indexet nem kapcsoltam be. Mondtam is, hogy sokat növelt volna a teljesítményen az biztos.


Másik dolog - nyáron tanultam vezetni - külterületre kellett menni, majd szólt, hogy nem kapcsoltam be a fényszórót. Kérdezem, hogy mi a f**sznak ember, erről fogják észre venni a kocsit? Rendben városi vezetésnél bekapcsoltam ugyanolyan látási viszonyok között, aztán szól, hogy kapcsoljam ki. Mondtam is neki, hogy most meg spórolsz az izzón mi...


Vagy amikor az oktató rám telefonált, hogy a plusz óradíj összegét a következő órára vigyem már, mert ő menne nyaralni a családdal. Egyébként plusz órát azért kellett vennem, mert finoman közölte velem, hogyha nem veszek, akkor "lehetséges" hogy a vizsga nem fog sikerülni.


Úgyhogy takarodjon az összes, én egyiket sem akarom meglátni többet és nem tegnap tanultam vezetni.

2022. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mikor motorra csináltam a jogsit, a legelsőt, előre mentem a sorban a lámpánál... Mondta az oktató hegy ez szép és jó, de akkor majd valahol álljak má' félre mert ő ugye kocsival nem tud előre jönni😅

B kategóriánál, mikor gyakororltuka a parkolást, az oktataó mondta hogy a legközelebbi lehetőségnél majd "hajtsunk végre egy párhuzamos parkolást"... Volt egy hely, ahova még egy rutinos sofőr sem tudna beállni, de én megpróbáltam... Mikor rájöttem hogy nem fér be, az oktató kérdezte "Mostmár elhiszed hpgy itt nem fér el?"

A c kategóriánál meg a tachográfkorongkitöltésével nem voltam kjbékülve. Hol a rendszám, hol a dátum, hol a nevem maradt le... Az oktatóm azt mondta hogy még egyik tanulóval sem töltöttek kiennyit mint velem. Persze a vizsga előtti utolsó gyakorlásnál még a megtett kilómétert sem tudtam normálisan kiszámolni🤦‍♂️

2022. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

Engem kifejezetten nem szeretett az oktatóm, több okból.


1) Már vezettem, mielőtt elkezdtem a jogsit megszerezni. Nem keveset. Nagy mázlim volt, hogy sosem állított meg rendőr, és hogy egyébként nem vezettem rosszabbul a tanfolyam előtt sem, mint utána. Viszont ezt nyilván észrevette az oktató egyből, hiszen nem volt bennem semmi idegesség, nem néztem hogy hova nyúlok, stb. Nyilván nem tetszett ez neki.

2) Talán az első pontból fakad, hogy már nem voltam bizonytalan, nem jelentett gondot az autó kezelése, és kicsit lendületesebben indultam, váltottam, mint az (öreg) oktató szerette volna.


Na, hát ebből jött, hogy már a vizsga előtti utolsó órámon nagyon nedves időben sikerült induláskor kicsit "kaparnom" egyet az első kerekekkel. Azon az órán már kétszer szólt az öreg, hogy "ne olyan hirtelen váltsál már mert tönkremegy" (azóta is ugyanúgy váltok - sosem ment tönkre autómban váltó és kuplung sem idő előtt), így ez a hirtelen elindulás volt nála az a bizonyos utolsó csepp a pohárban - lett volna még 20 percünk, de ez fogta magát és befejezte az órát, pont a lakásom közelében voltunk úgyhogy akkor ő ott ki is tett. A vizsgán hozzám sem szólt, szerencsére átmentem elsőre.


Szóval nekem nem volt egy kellemes élmény, pedig bár a komment alapján úgy tűnhet hogy biztos hatalmas arccal mentem tanulni, egyáltalán nem volt így, egyszerűen nem tettem a hülyét ha már előtte megtanultam vezetni.

2022. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 én is vezettem korábban előtte és igen még egy ponttal kiegészíthetném a hozzászólásomat, hogy ezért sem szeretett...
2022. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én oktatóm egy hisztis fasz volt, 70 év körüli. Minden hiba után műsort rendezett.

Sosem szólt előre körforgalomnál, hogy hol menjünk ki, hanem épp a kijárat előtt. Egyik alkalommal már későnek éreztem, bent maradtam. Behisztizett.

6 (!) kört mentem, mire összeszedte magát, hogy mostmár kimehetünk.

2022. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Azért #3-as is k..va idegesítő és veszélyes közlekedő lehet, ha már az alapvető szabályok ismerete hiáyát is visszapofázással helyettesítette.


Lásd index elmaradása vagy fényszóró fel nem kapcsolása. Amik apróságnak tűnnek de rohadt nagy baleset lehet belőlük.

2022. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk sok sztorit nem tudok mondani.


Az oktatóm egyik oldalról lehúzós volt, és eléggé türelmetlen, nem szerettem a stílusát.


Ellenben megtanított vezetni, rengeteg olyan apróságra, helyzetre felhívta a figyelmem, amik akkor nem tűntek fontosnak, viszont "élesben" mindegyikre megtanultam odafigyelni és neki (is) köszönhetem, hogy viszonylag jól és biztonságosan közlekedem.

2022. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Jofej oktatom volt,elmeny volt vele minden ora.

Egyszer jott mogottem egy auto,aztan ahogy ketsavos lett az ut ment a belsobe.lampanal egymas mellett alltunk.atneztem es mondom sorry....egy helyes fitalaember volt.az oktatom egybol eszrevette,es viccesen szova tette,hogy pasizunk?pasizunk....mondom dehogy,csak bocsanatot kertem amiert szegeny lekeste miattam a zoldet.azt mondja,akkor add a pedalokat,en indulok ha zold lesz.csikorgo kerekkel hagytuk allva a csavot 😅.

Egy parkolasnal kiallaskor egyszerre sikerult elinditanom a hatso es elso ablaktorloket,ezen annyira nevettunk,hogy felre kellett allnunk.

Allandoan poenkodott,en pedig vevo voltam ra mert en sem vagyok egy fapofa ember.

Vizsga elott lecsigaztam.marmint sutessel vezettem le a feszkot vizsga elotti este,es elore szoltam,hogy ne egyen reggelit.amig levezettuk az egy orat vizsga elott vigan elmajszolta a kakaos csiguszokat.cserebe arra mentem amerre akartam,ugy ahogy akartam.

Ilyet amugy csinaltunk elotte is,mehettem a forgalom ritmusaval,ha a kulsoben indexeltek jobbra,akkor mehettem a belsoben.ha zoldrol volt szo lehetett kicsit jobban nyomni a gazt majd kanyar elott fekezni.mindig azt mondta,hogy o fel akar kesziteni a vezetesre,nem csak a vizsgara.vizsga utan pedig ugyis belemegyek ilyenekbe,legalabb legyen erre is egy kis ralatasom.

2022. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!