Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz hogy kis szivárgással...

Igaz hogy kis szivárgással nem kell foglalkozni öreg autó esetében?

Figyelt kérdés
Mikor a kocsi aljára nyúlok akkor kicsit olajos lesz a kezem, szerelő nézte, cserélt szelepfedél tömítést, mert ott nagyobb szivárgás volt, de azt is mondta hogy itt ott kicsit fog szivárogni mert öreg autó és kis olajjal nem kell foglalkozni, valóban mikor odanyúlok kicsit még mindig olajos....
2022. jan. 29. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hany evig megy el igy? Akarmeddig ha megvan a megfelelo olajszint.Egy kis szivargas altalaban nem befolyasolja az olajszintet. De ha megis, akkor parezer km enkent megnezheted az olajszintet.
2022. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megkellene nézni mert lehet hogy csak valami pici javitással is megoldható.

Nekem is olyan volt az alja és évek alatt úgy össze olajozta mintha egy vederrel leöntötték volna.

Le takaritottam és csak nagyon kicsit látszott hogy cseppen.

Talán 4-5 csepp volt naponta de évek alatt ez csúnyán össze kente és úgy nézett ki mintha folyna belőle. Meg csináltam , ami nem tartott 2 áráig a javitása és azóta fémtiszta a motor.

2022. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
* 2 óráig a javitása
2022. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!