Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Mercedes, Bmw,...

Melyik a jobb? Mercedes, Bmw, Audi

Figyelt kérdés

Egy szavazás keretein belül döntsük el végre, választ kapva az örök kérdésre.

Melyik a jobb? Mercedes? Bmw? Audi?

Nem kell túlgondolni, csak nyomsz egy szavazatot és kész.

Köszönöm



2022. jan. 31. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Mercedes
Bmw
Audi
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ritka értelmetlen kérdés.

A szavazás inkább azt mutatja meg, melyik márkának van több rajongója ezen a weboldalon.

2022. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te máris túlgondoltad a kérdést. Direkt hangsúlyoztam, hogy nem kell ezt tenni.
2022. jan. 31. 19:53
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem gondoltam túl, csak értelmeztem.

Amúgy pont annyi értelme van a kérdésnek, mintha azt írnám ide, hogy a fölöttem lévő kommentelő meleg.

2022. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Az ovisok kérdeznek ilyent...
2022. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Aztán milyen Mercedes, Audi, BMW-t nézünk meg? egy 22 éves Mercedes A140, meg egy 2022-es Audi A8-ost? Ezt a dedós kérdést...
2022. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy sokatoknak nem jött át a kérdés. Egy egyszerű kérdés lett felrakva amire egyszerű választási lehetőségek vannak megadva. Dehát ez a gyakori, a filozofálás, mások leszólása közben egy egyszerű kérdésre nem tudtok válaszolni.
2022. jan. 31. 21:27
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Akkor Audi. Most jobb? Ez kb olyan kérdés, hogy a folyós tejbegriz a jobb, vagy a betonkemény. Erre kár kérdést kiirni, mert mindenkinek más.
2022. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés nem egyszerű, mert nem definiált, hogy mi alapján kéne döntenünk.
2022. jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Ráadásul egy olyan kérdés amit még soha senki nem tett fel. :)
2022. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván egyértelmű, hogy kategórián belül kell gondolkozni. A német nagy trió úgy van kitalálva, hogy minden egyes modellnek megvan a párja, vagyis a közvetlen konkurenciája a másik márkánál, ugyanannyi lóerős motorral, ugyanakkora hellyel, és még az árazás is ugyanaz. Audi A6 - Mercedes E-klass, BMW X5 - Audi Q7, és így tovább. Nyilván nettó idiotizmus erre gondolni, hogy Mercedes A140 - Audi A8 2022.

Na de a lényeg, ennek tükrében magasan az Audi vezet, legalábbis nálam. Anyagminőség, összerakottság, ergonómia, megbízhatóság. De ízlések és pofonok, minden elismerésem a BMW-nek és a Mercedesnek is, mindhárom márkát imádom, a német precizitást és elveket tükrözi mindhárom márka, amit én személy szerint imádok. De nálam az Audi a nyerő, tapasztalatból mondom, volt mindhárom márkából több modellem is.

2022. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!