Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú nyári gumi...

Neni83 kérdése:

Milyen márkájú nyári gumi számít jónak? 205/55 r16

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinek más a jó, de kb közép árkategória érdekel, tapasztalatot is olvasnék.
2022. febr. 1. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Vredestein, toyo, hankook
2022. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Ebben a kategóriában japánt vagy koreait néznék és nézek is.


Toyo, Yokohama, Falken a japánok


Kumho, Nexen, Hankook a koreaiak


Nekem a Falkennel van tapasztalatom ebben a méretben: a Ziex nagyon jól vezeti a vizet nagy sebességnél is és rendkívül jól tapad, azonban ez nálam egy szezon alatt elkopik, mivel viszonylag gyorsan és sokat megyek. A Sincera az utazó abroncs, ez többet kibír. Mindkettőnek előnye, hogy a japán gumik között is a leghalkabb zajhatással bír menet közben. A télije a HS01, most ez van fent és nekem nincs bajom vele. Tudom ajánlani.

2022. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Valentino BROssi ***** válasza:
36%

Szuper jó: Michelin, Goodyear, Bridgestone, Dunlop, Continental, Avon

Nagyon jó: Yokohama, Barum, Semperit, Firestone, Kleber, Vredestein, BFGoodrich, Pirelli, Nokian

Jó: Hankook, Apollo, Viking, Taurus, Uniroyal, Debica, Falken, Kumho, Sava, Sumitomo, Nexen, Kormoran, Sebring

Ne vedd: Premiorri, Giti, Linglong, MOMO, stb.

2022. febr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
#3 a nokian nagyon jó a hankook meg csak jó? Wtf?!?
2022. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Fogalom zavaros az illető!

"barum nagyon jó"


Meg taurus és hankook egy kategória...


Szerintem meg:

[link]

2022. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Valentino BROssi ***** válasza:
0%
A Kumho és a Hankook ott csalnak, hogy kiteszik a kirakatba a csúcs gumijaik teljesítményét, a piacot meg elöntik jóval szerényebb képességű dömpingáruval amik sem szárazon, esőben meg pláne nem tapadnak ugyanúgy, mint a drágább típusok. Legalábbis remélem, hogy egyikőtök sem gondolta, hogy a 20-25 ezer forintos koreai eco-gumik amik a középkategóriát képviselik bármiben jobbak lennének az erősebb büdzsé gyártóktól (sőt, talán még valamivel gyengébbek is, mint az olcsó európaiak). Az, hogy a katalógusokban meg a teszteken van egészen kiváló abroncsuk viszonylag gyenge vigasz, ha az a valóságban nem nagyon beszerezhető.
2022. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Royal black
2022. febr. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!