Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hengerfejes autót érdemes...

Hengerfejes autót érdemes megcsináltatni vagy inkább érdemes eladni?

Figyelt kérdés

- mennyiért sikerült eladnod?

- mennyi idő alatt?

- mennyivel ért kevesebbet a piaci ár alatt?


korábbi kérdésem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..



2022. febr. 1. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy neked megéri-e vagy sem. Eladni nehéz, ha lesz is olyan aki megveszi akkor apró pénzért.
2022. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

300 ezerért sikerült eladnom egy azon kívül szó szerint csacsi ragyira megcsinált autót(ha jó lett volna a motorja, simán ért volna 500 ezret, lehet hogy többet is. Egy régi corolla volt), ami egyszer csak beadta a derekát. Idős volt. 1 hónap alatt vették meg. 300 ezerért vettem 2 évvel előtte, minden baja volt, minden szart a kisebb cicergésekig(kb. 400 ezret sikerült rákölteni) megcsináltam rajta és utána pár hónappal lett vége.


Igazából annyira nem panaszkodom, mert sikerült annyiból, amennyi lett volna megcsináltatni egy másik jobb, újabb autót vennem, de ezen is kezdhetek elölről mindent megcsinálgatni xd

2022. febr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én ilyeneket veszek, jellemzően olcsóbbakat, megcsinálom, használom 10K km-t ha okás minden (az szokott lenni) akkor megy tovább, pénzért.
2022. febr. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Csináltasd meg, de ha nem szólsz, neked felújítanak mindent.

Én most síkoltattam tökéletesre egy hengerfejet 7500ft-ért, tömítést vettem(6000ft), még a turbót újítottam fel felújítószettel(10000ft)

Mivel magam csinálom, kb ennyibe van az egész.

Átégett hf tömítéses 1.5dci.

2022. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a baja a hangerfejnek. Gyakran a tömítés adja csak meg magát, azt érdemes megcsináltatni.
2022. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5# csak a síkolás is 100.000Ft, tömítést meg magában cserélni azt olvastam, hogy pazarlás és rosszabb lesz mint volt.
2022. febr. 2. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 20-ba csinálják mindig. a nagyobb méretűre mondanak 30-at, mondjuk ez a sima síkolás...
2022. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csak egy átégett tömítés akkor érdemes megcsináltatni, ezért eladni kár.

Nyílván egy Hengerfej felújítása drága ezért inkább vegyél egy bontottat hozzá.

Összerakod/ják neked a bontott hf-el, új tömítéssel és valószínűleg megint jó lesz évekig. És dúrván 50-ből megáll az egész, attól függ mennyi egy bontott hf.

2022. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!