Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétköznapi autóhoz(1.5 100Le)...

Hétköznapi autóhoz(1.5 100Le) érdemes jobb minőségű drágább fékbetétet venni?

Figyelt kérdés
Vagy tök mind1 elvégzi a dolgát az olcsóbb is?

2022. febr. 4. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ami a biztonságot szolgálja azon ne spórolj!
2022. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan úgy megállsz az olcsóval is, csak esetleg kevesebb ideig bírja, vagy több idő míg bekopik.
2022. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem közepes minőségűt érdemes venni, nem túl drága, de jól bírja. Gondolom.
2022. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy betétszett nem túl drága, érdemes normális minőséget venni.
2022. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg csak az én hülyeségem, nekem egyszer volt olyan, hogy egy fékcső miatt elment a fékhatásom teljesen autópályán. Azóta én minden autómra - még a 60 lóerős, 25 éves megörökölt hobbijárgányomra is - a jó minőséget veszem fékből mindig. Tárcsából is, betétből is. Meg persze a fékfolyadék csere, fékrendszer átnézése is fontos.


Én általában az ATE termékeit igyekszem venni, de Textar, Brembo (bár abból hallottam már rossz tapasztalatot is az olcsóbb termékeikről) általában jó minőség.


Az olcsó fékekkel is megállsz, igen, de a fékhatás lehet rosszabb, és például nem ritka, hogy hajlik a féktárcsa ezeknél, ami miatt bőven idő előtt cserés lesz. Akkor meg már jobban jársz ha alapból a jót veszed.

2022. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Baj nem lhet belőle, ha van keret, vedd meg
2022. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert a gyenge autó gyorsabban áll meg, mint az erősebb ugyanolyan sebességről?

A 100 lóerős autó is felgyorsul 130-ra és ugyanannyi idő alatt meg kell tudni állni vele, mint egy 300 lóerőssel...

2022. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!